lubenice i dinje

pa sneg je pao u bosni 2011....... od kisa jakih padala je 2 nedelje pa mi je unistilo

- - - - - - - - - -

indoor 2011 je to bilo
 
Ne fali agrilu nista, ali je bolji tunel od agrila, daje vise toplote, agril cuva toplotu i stiti od smrzavanja, ali temperatura ispod agrila i tunela nije ista.

Ja sam testirao samo agril, i tunel i agril zajedno, i tamo gde nije bilo tunela, samo agril, tu je mraz ubio sve do jedne biljke, a ispod tunela i agrila steta je bila mozda 2%.
 
sejem ja lubenicu na lubenicu lagano. prosle godine mi lubenica koja je bila na dinji ispala losa,a pored nje lubenica na paprici odlicna. znaci kao nozem da si povukao liniju. neko mi rece da nece lubenica na dinju
 
Imao sam lubenicu na dinju, top gan sam sejao, izgurao samo jedno kolo lubenica, i to na misice, prosek bio 6-7 kg, rekao sam tad, i nikad vise, mora minimum tri godine pauza..
 
ma ja imam jednu parcelu gde su mi bile dinje i odmah pored kukurzoviniste i ne znam sta da radim. ne postavlja mi se folije po capuricama nikako . mogu da zamislim kakav ce to sex da bude
 
Jeste malo nezgodno, ali 2 puta predjes setvospremacom, jos ako ima 2 reda valjaka, bude solidno, malo zezaju capurice na zagrtacima, ali nije strasno.. Ja sam danas pruzao foliju za tikvice, krastavce i secerac, odlicno je islo..
 
ja sam imao kukuruze tu na k.p.k i gust sklop biljaka. capurica koliko hoces... videcu sta cu do kraja. ja sutra pruzam foliju za lubenice i baburu. isusilo lepo ovih dana. njiva kao tepsija
 
Nazad
Vrh