lubenice i dinje

Pozdrav. Interesuje me kada kod Vas stize lubenica i koje sorte uzgajate. Zamolio bih proizvodjace koji uzgajaju lubenice da mi posalju kontakt telefon. Moje potrebe za lubenicom su od od 7 do 10 tona na svaka dva eventuano tri dana. Placam kesom na licu mesta, tovarim na njivi, od vas ocekujem korektnu robu sa vrezom za sve ostalo dogovor. Takodje potrebna i kolicina dinje.
 
ljudi kako stojite sa lubenicom,kod mene je fino obzirom da je skoro sve na semenku ,a rasad stize za desetak dana!
Pre svega zanima me kako je po Vojvodini jer u mom kraju(okolina Kragujevca) vrlo malo u odnosu na proslu god ima lubenica!
 
Ja berem moje za sopstvene potrebe. Nažalost prognoza nije sjajna za narednih nekoliko dana.
 
Ma znam da je to normalna stvar, ali nemoguce je da na vrez ima 3-4 takve a da se dve osuse. Djubrivo, prihrana pustana preko sistema, a i folijarno sam ubacivao prihranu sa zastitom, ali Ca nisam jer kad sam trebao da ga pustim pocele kise i nisam da nebih preterao sa vodom.
 
Juce otisla po 18, danas ide i dole.dl danas nisam brao,jer je svetac. Ja tovarim na sleper samo i takvu sam cenu imao. Krenuo sam od 24. Mislim da ide dole i to brzo...
 
u Kragujevcu na kvantasu je pre neki dan bila preko 30 a na ulici je 40-50 din. Kako je danas ne znam ali to po 18 din je zesce malo pa kod nas jos drzi cenu na ulici 50
 
Danas izmerio sadržaj suve materije jedne lubenice što sam odneo na posao, 13,4%. Sorta fantazija. Ekstra je bila.
 
Nazad
Vrh