Vesti i obaveštenja

sa putovanja kroz evropu
28a0ra1.jpg

2n8dj6s.jpg

vy8wwo.jpg

a isao sam malo i letnjim putevima



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

- - - - - - - - - -

cena voca na pijaci u Ulmu
dscn4042.jpg

dscn4043.jpg

dscn4044.jpg

dscn4045.jpg
 
Ma dosta nam je svima izlizanih populistickih izjava nasih sarlatana sa vlasti,niskog podilazenja narodu zarad smirivanja strasti...dela,konkretna dela su nam potrebna,koja cemo odmah osetiti kao prvi korak ka boljem sutra.Vise ne verujem ni u kakva obecanja i slatke price od strane kvazi politicara,kao i,verujem,svi sa ovog foruma.Kad god je gusto,obecavaju se brda i doline da se smiri masa,a nakon toga opet nastave da nas guze.Evo,zivi bili pa videli.
 
svi su pametni kada pišu po tastaturi a niko nema petlju da se u zakazano vreme pojavi na ulicu sa traktorom, svi čekaju da se za nih izbori neko drugi a da oni ne mrdnu guzicom plaše se da ih neko ne prepozna pa da koim slučajem kasnije ne snose neke posledice ili je nešto drugo u pitanju. svi kažu treba neko da nas povede pa jesmo li mi slepci pa treba neko da nas vodi a ko nas je do sada vodio i gde nas je doveo :sta: a taj koi bude vodio gledaće svoje interese. napravimo listu zahteva ali da to budu realni i ostvarljivi zahtevi koi bi odgovarali kako ratarima tako i stočarima i voćarima a i povrtarima jer ako se mi međusobno budemo delili tu nema leba nego da nastupimo svi jedinstveno .neko je već pravio listu zahteva ne bih bilo loše da se otvori nova tema ZAHTEVI POLJOPRIVREDNIKA i da se u njoj iznose zahtevi i mišljenja nas samih .
 
svi su pametni kada pišu po tastaturi a niko nema petlju da se u zakazano vreme pojavi na ulicu sa traktorom, svi čekaju da se za nih izbori neko drugi a da oni ne mrdnu guzicom plaše se da ih neko ne prepozna pa da koim slučajem kasnije ne snose neke posledice ili je nešto drugo u pitanju. svi kažu treba neko da nas povede pa jesmo li mi slepci pa treba neko da nas vodi a ko nas je do sada vodio i gde nas je doveo :sta: a taj koi bude vodio gledaće svoje interese. napravimo listu zahteva ali da to budu realni i ostvarljivi zahtevi koi bi odgovarali kako ratarima tako i stočarima i voćarima a i povrtarima jer ako se mi međusobno budemo delili tu nema leba nego da nastupimo svi jedinstveno .neko je već pravio listu zahteva ne bih bilo loše da se otvori nova tema ZAHTEVI POLJOPRIVREDNIKA i da se u njoj iznose zahtevi i mišljenja nas samih .


U pravu si 100%. Samo narod je pasivan, trpi i cuti, kao pojedinac nemas sa kim da odes da se bunis. Ako odes sam da protestujes reci ce da si lud. Jedna lasta ne cini prolece, nego sto vise nezadovoljnih ispred vlade to jaci efekat protesta.
Vecina cuti, verovatno necim drogiraju narod da trpi,cuti i da se nista ne buni.
 
Е како бих овај Бљиц радо забранио .

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/398496/Vise-uvozimo-voca-nego-sto-izvozimo

Г-ђа лепо прича о поврћу, а ови манипулатори ладно изврну наслов, који још поткрепе и бананама у првом плану, тако да тешко да је случај. Вероватно нам сугеришу ил да неједемо банане и поморанџе, или највероватније да се баталимо производње малине, купине и вишње. Још мало да допринесу кампањи, коју спроводе скоро цело лето, онако тихо и подмукло са оваквим триковима. Тешко обмањивање јавности и злоупотреба медија, која није њима први пут, прецизније они само то и раде. До сада бих им наплатио толико казни, да би се сами угасили. Да случајно не би нешто склонили, ево доказа
uvoz-voca-po-blicu.png


А ево шта каже и званична статистика, мада како иде увоз, а још више извоз, можемо слободно рећи да 3 пута више извозимо воћа него што увозимо. Задњи ред из табеле. Дакле потпуно обрнуто од овога што пише ова багра, мада не знамо ни која пошто је текст наравно непотписан.

saldo.png
 
Kolege iz Hrvatske blokirali puteve negde totalno, negde delimicno a prete blokadom granica zbog cene psenice i neisplacenih subvencija.Njihove zene krenule peske za Zagreb, kao podrska i saosecanje sa muzevima.I mi smo poneli malo psenice za BG ali nije im trebala, trebalo je kife da im ponudimo
 
Kolege iz Hrvatske blokirali puteve negde totalno, negde delimicno a prete blokadom granica zbog cene psenice i neisplacenih subvencija.Njihove zene krenule peske za Zagreb, kao podrska i saosecanje sa muzevima.I mi smo poneli malo psenice za BG ali nije im trebala, trebalo je kife da im ponudimo
Zasto da mi bilo koga blokiramo,kada mi placamo arendu 300e/kj?
Nama ne fali nista.
 
Nazad
Vrh