Brama (Brahma)

brame imaš u leskovac i to visoko kvalitetne iz selo vinarce dečko se zove marko mladenović.imaš ga i na facebook
 
pitanje jedno. posto sam neupucen u ovu pricu, niti sam znao za ovu sortu. voleo bih za pocetak jedan par uzeti, kako se ponasaju kad nisu u drustvu tj. kad ih ima samo dvoje? i saznao sam nedavno da mi drugar iz ulice ima desetak komada od kojih su petlovi izuzetno agresivni!!!! kako se ta agresija kod njih moze smanjiti?
 
Imas u Novom Sadu zivinarsku zadrugu mozes naruciti jednodnevne pilice oni prodavaju i na novosadskom sajmu i jaja i pilice ja sam prosle godine placao amrok 60, leghorn 100 ,njuhempsir 60, brahma 150 din komad svakog cetvrtka imaju isporuku samo moras doci ponjih u futosku ulicu. Imas na netu njihov sajt pogledaj imaju i druge rase njihove cene neznam jer nisam bio zainteresovan.
 
Imas u Novom Sadu zivinarsku zadrugu mozes naruciti jednodnevne pilice oni prodavaju i na novosadskom sajmu i jaja i pilice ja sam prosle godine placao amrok 60, leghorn 100 ,njuhempsir 60, brahma 150 din komad svakog cetvrtka imaju isporuku samo moras doci ponjih u futosku ulicu. Imas na netu njihov sajt pogledaj imaju i druge rase njihove cene neznam jer nisam bio zainteresovan.
Hvala kolega ako ne nadjem blize meni negde,eto me u maju za sajam tamo:osmeh:
 
Nazad
Vrh