Izdavanje državne zemlje u zakup

Izasao je oglas za drzavnu zemlju u opstini pancevo,e sad za tri table u opstini traze eleborat za sistem za navodnjavanje koji sadrzi kratak opis investicije i dinamiku radova i predracun radova, zemlja se daje na 20godina, da li je neko upoznat sa ovim i dali je to bilo u jos nekoj opstini?
 
Kod nas su ni sam Bog ne zna kako srusili cenu zemlje na pocetnu da bi "investitori" pokupili drzavnu zemlju po 110e/ha na 30 godina.
 
Kod nas Matijevic nikad ne tera nikog. Po meni jedini koji izlazi svima u susret. Lokalni tajkuni su gladni.
 
Mogu da kazu sta god o Matijevicu ali je posten.Ja sam radio zadnjih 2 godine sa njima svinje smo im prodali i mogu reci sve pohvale za njih i sto se placanja su jako korektniji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pametan covek opljacko drzavu tj. gradjane I sad je korektan I podvlaci se! A ne kao Kostic on je isto opljacko drzavu I gradjane I dalje dere kozu sa ledja na otkupnim mestima, hebe kevu!
 
Mogu da kazu sta god o Matijevicu ali je posten.Ja sam radio zadnjih 2 godine sa njima svinje smo im prodali i mogu reci sve pohvale za njih i sto se placanja su jako korektniji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Sta je korektan to sto ti plati na vreme svinje po 160 dinara iako one vrede 180?
 
Kosticevo otkupno mesto u nasem selu i dalje ima kooperante ali ne znam na koju foru ih privuku. Deru da nije normalno na tablicama, cenama itd. Oni ako nece zaraditi 10% od Dobar dan nece ni da rade. Ja to razumem, svi mi radimo da zaradimo, ali korrektnost u poslu se ocekuje od obe strane. To kod njih nema, vec samo daj nama.

- - - - - - - - - -

Čitajući ovih par komentara,:sta: zaključujem, teško će nama ikad biti bolje.

Pa nece skoro. Monopolizovano je sve u drzavi. Prave konkurencije nemas ni u jednom poslu. Vec se cene dogovaraju svega. Kako objasniti industrijsku jabuku od 3din!!!!
 
Neki monopoli su kanda ukinuti, šećer bio 110 i malo više za kilogram, sada je cena oko 55 dinara, a i to će možda pasti. Što se njih tiče, oni bi rado da je cena šećera i dalje 110 dinara.
 
Neki monopoli su kanda ukinuti, šećer bio 110 i malo više za kilogram, sada je cena oko 55 dinara, a i to će možda pasti. Što se njih tiče, oni bi rado da je cena šećera i dalje 110 dinara.

Nisu oni izgubili nista,tu razliku u ceni su platili proizvodjaci {ja nesejem repu ali pratim temu ,ljudi se zale da su im kozu odrali}
 
Nazad
Vrh