Izdavanje državne zemlje u zakup

Almex nije Dolovac,da radi to sto si rekao radi.
Kazi mi po kojoj ceni je Kurjak licitirao pa se u intervju za Rtv Pancevo hvalio kako misli da ipak nije skupo platio.Ima ih jos tu znas ti verovatno bolje od mene koji igraci su u pitanju.
 
Kurjak nije platio nista zato sto je licitirao i prepustio Novoseljanima parcelu a ista je placena 88000 dinara. A steta sto je nije platio 118000 pa nek se onda kurci kako ima zaradu glupson jedan. Mada to je njegov pametni sin izjavio a svi mi Dolovci znamo ko je Kurjak.
 
Juce sam bio u Banatsko Novo Selo i pricam sa covekom i kaze posto su kod njih svu zemlju dobili stocari pa da bi imali sta i ratari da dobiju pola zemlje ce stocarima dati u Dolovacki atar posto je veci,a pola u njinom!
 
Joj.... Izvini necu vise mada sve bi ja to natako na k...c!!!!! Samo neka placaju, sad i na ovu licitaciju neka se kurce i neka sve uzmu po toj ceni, pa da vidimo koji ce raskid ugovora da im spase guzicu. :zli:
 
Ne bi znao zasto.

Sad sam se setio Zumbula kako je psovao palicu i kad je podizao na licitaciji.Kaze JJJJJJJebiga povvvvukla me atmosfera ad lllicitiram:haha:

Pa smo ga na protestima zezali za zenu ovu mladu da idemo kod nje u auto da se ugrejemo nocu:haha:,svakakvi cirkusi su sa njim bili.
 
Povuklo je njega nesto drugo a ne atmosfera! Zato je posle kukao po selu da mu pomognemo da podelimo svako po hektar da moze da izfinansira sve to. Voleo bi samo da mi pojasne zasto stocari imaju prvenstvo u odnosu na ostale.
 
Nemamo mi dosta zemlje ni za nas a kamoli za stocare iz Novog sela i okoline,kako se nisu setili da daju stocarima zemlju u Crepaju nego kod nas.Najbolje svima po 20Ha i kraj,naravno da nebude ni najavisa a ni najniza cena u odnosu na pocetnu.Ivo jel ce biti sta od licitacije ili ostaje isto jos jednu godinu isti... koja je ovo godina cetvrta?
 
Ma sve to bre namesteno za velike igrace.... Sitni to nece ni pokusavati da uzmu na taj nacin. Sve namestaljka i ti koji ce to da uzmu taj '' zakon'' i finansiraju!
 
Nisam najbolje upucen u prava stocara ali mi je to mnogo nelogicno.Pa i ovi sa kokoskama imaju pravo preceg zakupa.Da je 30% po stocaru nebi bilo nista slobodno a bilo je(neznam sad tacno koliko da ne lupetam napamet).
Ne logicno ali je tako.U Kikindi se bunili sto ce stocari dobiti skoro 60% zemlje isli u ministarstvo i tamo im objasnili.
 
Nazad
Vrh