Izdavanje državne zemlje u zakup

Dogovorili se bilo nas dvojica podelili smo 15% vise druga strana uzela:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Nikako mali Djokica nije hteo da se dogovori zacrtao da uzme 80ha koje su uzurpirali davno pre licitacije i od celih 80 izlicitirao je 15 ili 20ha ja sam napustio na samome pocetku kad su poceli da se bombaju.Najgora licitacija do sada jako puno je bilo njih koji su pretili praznom puskom i isli na dogovor ali dogovora nije bilo.
 
Kod nas u opštini neće ni biti licitacije, sve je podeljeno stočarima i investitorima!
 
Verovatno će "investitor" prebaciti slučaj sa upravnog suda na kasacioni gde će konstatovati da je sve po zakonu. Više ni ne pokušavam da ostvarim bilo koje gradjansko i zakonsko pravo pošto su to samo mrtva slova na papiru. Ne želim uzalud da trošim još to malo vremena i živaca koji su mi preostali.
 
Bagra kumovska, oce po svaku cenu da otmu sve za sebe u ovoj prokletoj drzavi.

- - - - - - - - - -

Kod nas se prave lazni stocni fondovi i tako dolaze ljudi sa vlasti do zemlje bez licitacije.
Almex je ove godine hteo da sjebe Pancevce za poslednjih par stotina hektara zemlje sto je ostalo za licitaciju, tako sto je komisiji za dodelu zemlje dostavio overeni list nepokretnosti na svega 40ha zemlje u vlasnistvu i automacki povukao svu zemlju na uslovna grla. Kada se Pancevci pobunili i pokrenuli tuzbu protiv komisije oni obustave dodelu zemlje Almexu kao doslo je do greske! Al odmah posle toga poceli da pakuju papire kako je povecao stocni fond i da ce opet njemu pripasti zemlja, nisam upucen u epilog price al uglavnom SOU :haha:
 
Nazad
Vrh