Tanjirače

TANJIRACU rodjo. koju predlazes?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Ваку неку браћала, која неће у земљу...
246p9c9.jpg
 
Ма јок, кажу ми стари чалманци од 80 и кусур година, ту у том делу атара има неко скривено римско благо, па реко да га ископам, ал изгледа да сам поплотио, јер ништа наш'о нисам.


Грегори Бесон је марка, француска, 28 дискова и нешто преко 3т тежине...можда јој фали који килограм да би још боље радила....
 
a sta predlazes za moj traktor od 110ks? ovo je masina opasna tesko ovo i veliko ali opasno radi..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
hahaha nasmeja me bas.. pa sta to nase nije dobro, mi pravimo sve kvalitetno.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Тебе у потпуности задовољава илу Конзум или Ферокоп и немаш потребе за мањом од 28 диска.За те стране немој мислити да су радиле 10ха годишње и да ће бити пивољно .Не долази код нас ништа реда ради него углавном роба које се решавају,има изузетака наравно али то и кошта.
 
Гарантовано да је моја радила 500-600кј годишње можда и више и не фали јој ништа...код нас је урадила са све услугама и испомоћи преко 1000кј и даље шљака без проблема. Тањири они чувени франуски никако да се поједу...нема ту шта да се покида када је квалитетно одрађено...мој комшија је купио тару из наше задруге, па те су дандркале годишње 2000 јутара ако не и више, старија је од моје 15 година, ено је шљака за све паре...

- - - - - - - - - -

У ствари фали јој две киле фарбе па да буде к'о нова...јер је малко избледела иста од сунца....
 
Појели су се они и то доста само што ти то можда не примећујеш ,али приметио би кад би упоредио са истим тањиром од пре то није мало јутара х свака година
 
Јес, појели се целих 10мм у пречнику...страшно...

- - - - - - - - - -

Нисам орао са 539, ал верујем да би орао без проблема са две главе са неким мањим плугом.првом директно...
 
Galicije ,te gume na tvojoj taniraci ,koje su oznake na istim i koliko platni imaju ?.,Jel su te gume iste kao na ovim nasim tanjiracama domace proizvodnje ?.Mene samo zanima zbog tereta koje bi mogle nositi,jel bi izdrzale dve gume nekih 3.5 tone ukupno.
 
Šta ste se tolko napalili na consum tanjiraču nije ni taj svemoguć, ranije smo imali metalwolf za koji svi pričaju da je smeće kod nas uradio na hiljade jutara i nigde nije pukao kao sadašnji adut isto je dobar sve zavisi ko ga koristi. Najveći problem je što ljudi male tanjirače koje su pre vukli sa 80ks zakače za 130ks i nije ni čudo što se izlome a da uzmu koji je predviđen za tu konjažu ne bi bilo problema.
 
Takođe posedujemo Metal Wolfovu tanjiraču 19 godina. Kada se 2000-te kupovala vučena tanjirača nije moglo da se bira kakvu hoćeš. Uplaćena bila 2.8m dobili 3.2m u istu cenu, takav šleper tanjirača stigao iz Mađarske i 82-ka je vukla 19godina. Potanjirala 2500kj minimum. Od kvara samo 2 ležaja. Tanjiri su se potrošili prednji za 4-4.5cm zadnji za 2cm. Sada će baterije dobiti zamenu mesta i to je to.
Imam neke slike novih Metal Wolfovih tanjirača ali mi je problem da ubacim trenutno. Bomba spram "domaće" proizvodnje. Cene koliko se sećam za 3.2m 6500e bez rotora, sa rotorima oko 8500e.
 
Takođe posedujemo Metal Wolfovu tanjiraču 19 godina. Kada se 2000-te kupovala vučena tanjirača nije moglo da se bira kakvu hoćeš. Uplaćena bila 2.8m dobili 3.2m u istu cenu, takav šleper tanjirača stigao iz Mađarske i 82-ka je vukla 19godina. Potanjirala 2500kj minimum. Od kvara samo 2 ležaja. Tanjiri su se potrošili prednji za 4-4.5cm zadnji za 2cm. Sada će baterije dobiti zamenu mesta i to je to.
Imam neke slike novih Metal Wolfovih tanjirača ali mi je problem da ubacim trenutno. Bomba spram "domaće" proizvodnje. Cene koliko se sećam za 3.2m 6500e bez rotora, sa rotorima oko 8500e.
Sve je tako kako si napisao...sem cene-malo si se za*ebo...nesto preko 3000 DM je bila...
 
Nazad
Vrh