Tanjirače

Imate li za preporuku nekog privatnika da radi rotore za tanjiracu a da je pristupacna cena. Ne daje mi se 800eura ovim firmama.
 
Sta si radio i koliko je izaslo?
Zaboravio sam zovi ga pa ga pitaj ili pp

zlunvt.jpg


r9exj9.jpg


157eniw.jpg
 
Pitaj i u satexu. Ja sam se mislio da uradim rotore na mojoj pa ih pitao kaže može. Mislim da je spominjao nekih 700 evra..

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Vidi u Adi u Agromerkuru, menisu radili na imt spremac duple rotore, ja sam zadovoljan sa materijalom...
 
Cije lezajeve koristite na tanjiracama male privrede,tipa Sl 11?uzimao sam od z&s-katastrofa...uzimao sam i fkl-bolji su,ali ipak ne opravdavaju izuzetno visoku cenu...svake godine mi odu bar 3 komada,i to na razlicitim osovinama,a osovine nisu krive,ne motam u kontra stranu,a redovno dobiju masti...
 
Pitaj ove u Beceju cije stavljaju, od kad sam je kupio ne znam za lezaje, a sve radim kontra od tebe :osmeh: ne mazem ih, sad sigurno 200ha kako nisu mazani I redovno idem u kontra stranu.
 
U bre Dragane,ja posle 30 lanaca jad podmazem to uzlazi crna mast kao smola,i sve imam utisak kad bi jedan dan preskocio podmazivanje da bi pocrkali lezajevi.
 
Ebemli ga, kad izlazim iz prohoda dizem tanjiracu u hodu i baterije se okrecu dok je ne spustim u sledeci prohod :haha:
Becejka je odlicna tanjiraca, za sve ove godine samo kaci I teraj. Jedino sto su isfuserirali farbu i gume takodje SNj
 
I ja sam gume prve godine morao da menjam i uvalio mi je sa Argentinskim tanjirima i posle 200 ha 50% popucalo. Ja ga zvao kaze on garancija ne pokriva tanjire.:osmeh:
 
Nazad
Vrh