Tanjirače

Ovo je otprilike to sto sam mu napisao:

3439684__2.JPG



3439684__3.JPG


3439684__4.JPG
 
Ufff... traktor je spreman momački,baš utegnut,al nije ova tanjirača za njega...bori se jedan al mu srce u grlu...tanjirača je mrtvi teret,pojačani nosači,veliki ram,diskovi fi 610,veliki rotori...j jednom prohodu sve završava al joj treba nekih 105ks ili bar 90...
Jako mi se svidja tanjirača,naspram moje ko **greška i oko .

- - - - - - - - - -

Ima na mom yt kanalu još jedan snimak gde smo išli zajedno da tanjiramo,ma ne mogu da se porede te dve tsnjirače,ova je baš baš dobra ..
 
Kako se postavlja video preko tapatalk? Sa moba

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
Isto kao i na kompu. Moraš prvo da uploduješ video na youtube (ili neki sličan sajt) i onda kopiraš link ovde kad pišeš post.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 


Danas kupljena za 560, jel netko zna koji je proizvođač?

Dolazi kao zamjena za olt 20 diskova
 
Zna li itko od članova koji je proizvođač ove tanjurače? Kupi član "ivanz" pa me zamolio da postavim sliku

0-02-05-6721cc75ad78efbfb3636f249854ae4dc73158b66f46773b1cc3f07655c5b1fb-3ed28a90.jpg
[/URL][/IMG]
 
Nestignem..... Branje kukuruza, oranje, sjetva, uzasna priprema jer nema kise, itd...... Ako mene pitas, ili Bobu.....
 
Ja juče pitao na forumu jel Bobu živ,nema ga,kad on to čuo i odmah se pojavi.Šta radi ovaj forum,brži od ruskog SU 57:ppozdrav:
 
Mislio sam na druga Bobu ali sam primjetio da i tebe nema.Zasto si mjenjao oltovu I da li ova ima /nema stelovanje kosine prednji tanjira.
 
Ima stelovanje, al ne ko olt na rucice.....
Olt 20 jos nije prodana, al je za 560 mala, ona je za fergusona.....

Zanima me kako radi, takvu sam prije 6 godina posudio od kolege i vukao rusom 82, odlicno je radila, al rus ju nije osjetio i kolega ju proda, bila i meni ponudena, al tada nije bilo para da se kupi i sada ponovo naletim na takvu, nakon 6g.....nadam se da ce raditi ko njegova
 
Ima jedna kao šelna što se otpusti i onda se zakrece, prvi red se steluje iz dva dijela, a zadnji je iz jednog i otpuste se dvije selne.....
 
Nazad
Vrh