Tanjirače

Da li netko ima kratku tanjuraču od 2,5m?
Koliko joj treba snage?
Da li moze zamjeniti sjetvospremač u pripremi i vučenu tanjuraču u strništu i suncokretištu?

Razmišljam mozda o kratkoj tanjurači umjesto kupovine sjetvospremača i vučene tanjurače.....
 
Hocu da kupim novu nošenu tanjiracu koju bi koristio sa IMT 577....potrebna mi je preporuka sta kupiti....
 
Poslednja izmena:
Hocu da kupim novu nošenu tanjiracu koju bi koristio sa IMT 577....potrebna mi je preporuka sta kupiti....

Da sam na tvom mestu, kupio bih BNT 28 diska. Jeste polovna, ali radi sigurno bolje od novih koje se danas rade.

- - - - - - - - - -

Da li netko ima kratku tanjuraču od 2,5m?
Koliko joj treba snage?
Da li moze zamjeniti sjetvospremač u pripremi i vučenu tanjuraču u strništu i suncokretištu?

Razmišljam mozda o kratkoj tanjurači umjesto kupovine sjetvospremača i vučene tanjurače.....

Moze je vuci 80 ks. Ali bi bilo idealno 90-100ks.
 
Još malo prinove

IMG-20190320-161558.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Bolje su odrdjeni rotori, ojacana je kreda gde stoji osovina koja nosi celu tanjiracu, cistaci su jaci na Consumu.
Na Consumu ima ojacanja na ramu tanjirace gde se kod Ferocoop-a desavaju lomovi.
 
Ja imam Adut 28 tanjira tanjiraca busve sitni nema kvalno ore kad je pustis 82ks nije mogla lepo da radi samo se ukosavao traktor ali 105 ks idealna kombinacija.
 
Bolje su odrdjeni rotori, ojacana je kreda gde stoji osovina koja nosi celu tanjiracu, cistaci su jaci na Consumu.
Na Consumu ima ojacanja na ramu tanjirace gde se kod Ferocoop-a desavaju lomovi.
hvala kolega vecina mi kaze nju da uzmem bolje su odradjene.. a koja je cena ako znas mozda?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Bolje su odrdjeni rotori, ojacana je kreda gde stoji osovina koja nosi celu tanjiracu, cistaci su jaci na Consumu.
Na Consumu ima ojacanja na ramu tanjirace gde se kod Ferocoop-a desavaju lomovi.

Ti ne pricas o poluteskoj ferokopovoj tanjiraci , poluteska ferokop je teza za 250kg od cunsum iste sirine. Ferokop 1650kg a consum 1400kg. Drugo traktor od 110ks ne moze da vuce uopste ferokopovu polutesku max zakosenu a da se to zove rad vec je to sviranje q.

Imam polutesku ferokopovu i vucem je sa 130ks ,a probali ovdje da je vuku sa 110ks. A sumnjam da prodaju ovdje nesto drugo nego kod kuce.
Ujesen morao da vucem na gumama jer tonula preko osovina.
 
Nazad
Vrh