Tanjirače

Ako garancija na tanjirači ne pokriva tanjire,šta onda pokriva?
 
Pitaj ove u Beceju cije stavljaju, od kad sam je kupio ne znam za lezaje, a sve radim kontra od tebe :osmeh: ne mazem ih, sad sigurno 200ha kako nisu mazani I redovno idem u kontra stranu.
"Živko i sinovi" su lezajevi na njima.Nije problem lezaj koliko su problem krive osovine i uvrnuti nosaci.Dok je sve u pravcu i kako valja traju ti lezajevi jako dugo.I na Ferokop tanjiraci su mi ti lezajevi i prezadovoljan sam njihovim vekom trajanja.
 
Z&S kvalitet...malo jaci plastelin.

DSC_3620.jpg
 
Svaka čast Manjeviću, biće ko bombona. Da je moja ja bi je i ofarbao, tj insistirao bi moj otac da je ofarba
i to auto bojom da ne bledi.
 
I gume polako da se skidaju da se ne osteti felna.
Mozda ne bi bilo lose plastificiranje...:haha:
 
Pa baš plastificiranje možda ne ali skidanje guma obavezno, brušenje felni izunutra i 2 puta antikorozivna zaštitna. Ha ha ha??????
 
Dobijao neke promo flajere od neke firme da ne reklamiram sad i bas bila reklama za nesto u fazonu,``japanska tehnologila,svajcarska preciznost i nemacki kvalitet``...htedoh sa tim papirom da bar obrisem g--- ali ni za to nije valjao...:haha:
 
Koju tanjiracu da kupim za belarus 82.1 1998 godiste? Koji proizvodzac tanjirace preporucujete?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh