Tanjirače

Paracinac, ako budes uzimao kratki, pod obavezno uzmi ilgi tanjiracu. Ima je nas kolega cicimoric, radi odlicno u kukuruzistu.

[video=youtube_share;s3vVahu8hW4]https://youtu.be/s3vVahu8hW4[/video]

Cena od 2.5m je 5800 evrica +PDV, sto nije mnogo, a sa ovim diskovima kao sto cici ima je par stotina evrica skuplja...
 
Gledao sam i tu Ilgi, ali eto odlučili se za ovu jer ima veći ugao tanjira, pa smo mislili da će bolje mešati. Ovo što cici ima, jako lepo radi na snimku, verovatno nisam ni video snimak, da jesam odlučio bih se za nju sigurno.
Ne znam kako ova turska tako lepo radi, kod nas zadruga ima Vaderstad i nista posebno ne uradi kukuruste, iz tog razloga i pale.
Sad malo bolje gledam, dosta je vlažno, mozda zato lepše izmesa
 
То мешање остатака зависи од мноштва фактора....наша задруга је пре 5-6 година имала Кунову вучену и Хорш кратку. Узели су вучену тешку, док су ову кратку вратили после пробе те јесени.Не питах разлог зашто нису купили ту кратку...

Мени се те кратке свиђају јер се са њима лако ради, док са овим вученим треба поприлично места за окретање, поготово ко узме Х тањирачу, тај је најебао са окретањем јер неможеш терати у круг, као са В тањирачом...
 
Poz kolege. Treba mi mala pomoc oko nabavke novih prednji tanjira za tanjiracu vucenu Vrsacku 32 diska ,uzeo bih i rotore tj paker valjke za nju. Neki predlog oko proizvodjaca
 
Hidraulika iztestirana...
073623b4d8bdec51b0791ab2f16b1143.jpg
cc87c9c3cffe2b2251fbbc7bc016fad8.jpg
8a5b48a8ef56e64ef9ab83daf4d39ee9.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Inače Luta Bačka Palanka je na prodaju...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Da je neko prepravljao tesku tanjiracu mislim na lezajeve,naime imam ADUT 32 lista 560cm tanjiri i veliki problem sa lezajevima.Jasno mi je da je kvalitet lezajeva na trzistu los ali nisu ni jeftini.Dal je neko prepravljao na neko srecnije resenje?
 
Nemoj fabricke, hoce da lepi jad je vlazno.
Imao sam takvu tanjirac.
Najbolje bi bilo da su okrenuti L profili kontra, kao na Minav tanjiracama, ima drug takve i mnogo lepo rade.
A taj kao na oglasu ce biti tezak za tu konstrukciju tanjirace.
 
Da je neko prepravljao tesku tanjiracu mislim na lezajeve,naime imam ADUT 32 lista 560cm tanjiri i veliki problem sa lezajevima.Jasno mi je da je kvalitet lezajeva na trzistu los ali nisu ni jeftini.Dal je neko prepravljao na neko srecnije resenje?

Pa zar nije logicnije da prodas tanjiracu i kupis stranu ili Olt taru?
 
Milovane jedan ozbiljan poljuprivrednik je stavio mesto tih profila okrugle cevi od skele i mogu di reci da je najbolje resenje,skoro nikad mu se ne napune i u vlaznom vremenu u valjke.
 
Da je neko prepravljao tesku tanjiracu mislim na lezajeve,naime imam ADUT 32 lista 560cm tanjiri i veliki problem sa lezajevima.Jasno mi je da je kvalitet lezajeva na trzistu los ali nisu ni jeftini.Dal je neko prepravljao na neko srecnije resenje?

Berko ima kucista lezaja 50e neznam da li u kompletu sa lezajima i semerinzima ili bez ali,mnogo mnogo duze ce trajati od tih bicikla lezaja.
 
Nazad
Vrh