Tanjirače

Koju tanjiracu da kupim za belarus 82.1 1998 godiste? Koji proizvodzac tanjirace preporucujete?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
0ace0ed4f85dc630c78d9ce755789126.jpg
5bb0c7b690f896885d34bc6267ac76b1.jpg

Moja preporuka
 
Nego kad se priča o tanjiračama , nismo ,bar neznam diskutovali o obliku tanjira . Vidim da se kao forsira stalno da su nazubljeni tanjiri bolji . KOd nas je ta dogma bar prisutna . Zašto je to tako , otkud to mišljenje i zbog čega bi nazubljeni bili bolji ? Meni se lično svidjaju "puni" , bolje sitne ostatke . Naravno mislim na ozbiljne tanjirače 600 pa naviše fi .
 
Juče sam gledao kod drugara novu agro four tanjiraču 32 diska,nemam komentara strasno dobro urađeno.Javljam kako se pokazala u radu.Ovako na prvi utisak jako madicno izgleda.
 
Bas sam sa drugom pricao danas na tu temu o tanjirima nazubljeni ili puni, kaze da mu u vlaznijim uslovima puni tanjiri staju jer nemaju zasta da se uhvate, dok nazubljeni idu lepo( tipa guma sa kramponima i celava )...
 
Iz viđenog,čak razmišljan da i zadnje prebacim na nazubljene.
Evo jednog klipa iz mog kraja,nije moj snimak .
https://youtu.be/GeOh1jsiqFY


Teško da si to mogao vidjeti u pokretu koji vise sijeku jedino da ides jedan prohod sa dignutim nazubljenim a drugi sa dignutim obicnim a opet zavisi kolki je pritisak na jedna a kolki na druge. Po logici ako stoji na zemlji stap kukuruzovine ili korov i ako ga nazubljeni tanjir pogodi sa "iskruženim " dijelom da će ga samo saviti i da ima sanse da preživi , cijeli disk kad predjenema sanse da preživi.
 
Koju je onda najbolje da kupim za mog rusa 82.1 99 godiste? Jel 2.6 ili 2.8?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh