Štuka

zdravko84

Član
Učlanjen(a)
15 Apr 2010
Poruka
133
Gde naći štuku i kako je uhvatiti i na sta ce doci.
 
Ala si ti pootvarao tema jujuju... bice pravo cudo ako ih ne pozatvaraju!
Za stuku, sta reci!? Hoces da se igras ceo dan ili ides na velike. Muvanje dokazano kao najbolja metoda ali iz camca! Varalicarenje ( moje omiljeno) ima dinamiku ali ne bas krupne primerke!
leptiri gotovo sigurno hvataju, kasike su za njima. Voblere i tvistere retko koristim za stuku kao ni popere. U priobalju uvek ima polukilasice za zajebanci.u!
 
Ovakve štuke su naj lepše

pike%2Bireland%2Bshannon%2Back%2B%2Bbig%2Bfishes%2Bhuge%2Bworld%2Brecord%2Bever%2Bcaught%2Brecords%2Blargest%2BIGFA%2Bgigante%2Bpesce%2Bbiggest%2Bfish%2Blake%2B%2Bocean%2Bsea%2Bmonster%2Bgiant%2Bfreshwater%2Bsaltwater%2Bpoisson%2Bg%C3%A9ant%2Bfisch%2Bimages%2Bpictures%2B2.jpg
 
Evo ja sam juce u 8 uvece otisao da zabacim i za 5 minuta kod mene u mini ribnjaku upecao stuku koja me gricnula za ruku kada sam je podigao da joj izvadim varalicu
icon_lol.gif


Ova ribica je oko 1 kg teska nisam je merio nego odmah vratio u vodu da se jos udeblja
icon_mrgreen.gif


Ova mi slika iz filma izvadjena zato je loseg kvaliteta :
stukica2.jpg

A ovo je normalna slika :
stukica.jpg


Snimio sam i kratak video vadjenja stuke:



Evo i jedna manja stukica od danas (18.06.2011) upecana:

 
Свакој риби мора се посветити пажња,у супротном само мрдне репом о отплива.
Штука је цењена риба.И за зналце.Није за оне профињеног носа и спораће.Недовољно је код нас истражена и има једна занимљивост.Примећено је да с времена на време просто као да нестане на пар дана. И тако циклично.
Установљено је да ова рибља врста периодично,по сопственом лунарном календару,мења зубе.За то време слабо се креће,не једе ништа,углавно мирује.Све док јој поново не зрасту нови зуби.А онда ова савршена машина за лов почиње да надокнађује дане гладовања ловећи све што достигне и при том не бира плен нити његову величину.
 
Nazad
Vrh