Bourgoin

2cmx9js.jpg
[/IMG]


10hulj5.jpg
[/IMG]

Još malo priprema pa gas.
 
Prodaje li neko Bourgoin Gx 400, Gx 406, da je 4x4, da ima fabricki tarup?
 
Ako bude sve kako treba, vidimo se. Uze mi Dejo sve pare, valjda ce se skupiti koji euro za gorivo, sreca pa mecka ne trosi puno
 
Ako bude sve kako treba, vidimo se. Uze mi Dejo sve pare, valjda ce se skupiti koji euro za gorivo, sreca pa mecka ne trosi puno

Ma podelicemo gorivo, 5,5 je bilo na bordu ako se secam dobro, odlicna potrosnja za takav autic.

Komsije pitaju ko su oni ljudi sto su dosli s meckom.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav drugari,predstavio sam se jos pre koji dan,tako da valjda cete noci da mi odgovorite na pitanje.Skoro sam ugovorio kupovinu Bourgoni MD 8,bez taupa je,ali razlikuje se od ostalih tipova po tome sto je kabina bez siber stakla sa strane,i ima jednu papucicu za podizanje i spustanje kedera a rucicu za kipovanje,motor je fiat 8041.02 74 kw tako pise u saobracajnoj.Pa ako neko od vas zna bio bih vam mnogo zahvalan da mi kazete o cemu se radi jer nisu malo pare u pitanju,barem ne za mene pa ako to nije kako valja da odustajem na vreme.Hvala vam unapred svima
 
cena bez tarupa 11000 eur,a tarup da se ugradi je 1300eur,ne znam koje je godiste berac,toga nema u ocitanoj saobracajnoj da pise,pa sam zato zamoio za savet i informaciju
 
To je po meni prejaka cena jer za te pare možeš da kupiš noviji tip koji ima motor,bunker i komande kao GR10.Godište je negde 70 i neko a piše na pločici ispod sedišta pa proveri.
 
a u cemu je razlika,koja je razlika izmedju ove osmice i ostalih

- - - - - - - - - -

a u cemu je razlika,koja je razlika izmedju ove osmice i ostalih...
 
Ima 40+godina to ti je dovoljan razlog.Moja 8-ca je bila 83 godište i pošteno sam se napopravljao a sve je skupo ako misliš da bude urađeno kako treba.Ne mora da znači da je loš berač ali...
 
MD 8 moze da ima motor napred pored kabine to je kao sto pisu dosta stara masina 35+ godina..ili ispod komusajke iza kabine....taj jos nema siber prozor (kao GR 10) i manji je i bunker. Ti prvo vidi masinu pa tek posle pare na sto!
Sad nije hitno za kupovinu do naredne berbe ima jos ohohoooo.....
 
Video sam masinu,motor je ispod komusaljke,do bunkera je,fiat je motor 74 kw...dosta dobro ocuvan,nije lickan za prodaju,u prvoj je boji,lepo radi,nema da lupa na pogonu za one burgije-rakete,nema lufta,nije tu razbio,bas je utegnut,hidro motori nigde nisu pokazali da cure,isto tako i glavni hidro motor ili menjac,nigde kapi ulja,nije opran pa da se ne vidi,kako je brao tako ostavljen u garazi...samo sam bio primetio tu razliku koju sam video a to je siber prozor i to da ima jednu papucicu i umesto drugu ima ručicu za kipovanje koja stoji odmah pored nje
 
Nazad
Vrh