Bourgoin

Ja sam mom ugradio sečku nisam klasični tarup.A kakvu zaštitnu mrežu na hladnjaku imaš?Onu što pokriva samo hladnjak ili onu što pokriva hladnjak+proširena izvan bunkera?
 
MD8 (dvoredni) spolja solidno izglrda, videcemo kako ce se pokazati u berbi.
10qlwsy.jpg
 
Taložnik prašine mu je loše rešen pa je verovatno zbog toga i stavljena ona plastična cev.I ja ću kod sebe dosta stvari da prepravim.Inače lepo izgleda,nema tarup koliko vidim ali neka on služi bez problema. :ppozdrav:
 
Dobro je sve vise bourgonija kupuju ljudi koliko vidim!Sve vise ovih MD8 i video sam ih u radu lepo rade samo ovi kardani mi se nesto nesvidjaju dali imate problema nekakvih sa njima posto cujem da prave problem pa se lome?? ?? Koga zanima bilo sta u vezi Bourgoina GR10 nek se slobodno javi!
 
Kombajner ne znam od koga samo čuješ sve te dezinformacije ali kardani nisu napravljeni od sira pa da se lome.Jeste da je kod tebe sve preko hidro motora pa ti se čini da je ovo slab pogon preko kardana ali ne melje on kamen nego bere kukuruz. :D
 
Matić je napisao(la):
Kombajner ne znam od koga samo čuješ sve te dezinformacije ali kardani nisu napravljeni od sira pa da se lome.Jeste da je kod tebe sve preko hidro motora pa ti se čini da je ovo slab pogon preko kardana ali ne melje on kamen nego bere kukuruz. :D
znas da sam i tebe pitao za te kardane sto idu do adaptera neznam bas od koga sam cuo da umeju da prave problem! ali izgleda da nije bas tako! :ppozdrav:
 
Dali mozete da mi kazete nest o GP6 nasao sam ga povoljno ali mu je ubacen motor od 60 ks,dali je to dovoljno snage za njega a ima i tarup na sebi ako imate bilo kakve informacije o tom tipu bio bih vam zahvalan da mi kazete.Unapred hvala.
 
Skoro sam uzeo berac pa tako da neznam kako se pravilno zovuneki delovi, ispod petokrake se nalaze, ide red metal red guma i zupcanici,i kaisevi bliznaci za pogon sto se korite to jest za ukljucivanje u rad da bere.
 
nenad.humac je napisao(la):
Skoro sam uzeo berac pa tako da neznam kako se pravilno zovuneki delovi, ispod petokrake se nalaze, ide red metal red guma i zupcanici,i kaisevi bliznaci za pogon sto se korite to jest za ukljucivanje u rad da bere.
pa to su ti valjci!te gume sam ja kupio na pijaci,upakuje se red tih guma nekih 15 komada pa ide metal opet se napakuje red tih guma jer su oni kao kolutici debljine oko 1cm pa se tako pakuju na valjke! ako to promenis zameni obavezno i lezajeve valjaka!! :ppozdrav:
 
Remont komušačkog stola izađe 200 evra da ga sam radiš+3 dobra dana da sve rasklopiš,zameniš delove i sklopiš.Pogonski kaiš 2HB košta oko 70 evra
 
Kod tebe je to sasvim drugačije jer su ti pogoni preko hidro motora pa nemaš nikakvih kaiševa i lanaca.Valjci se na MD 8 pogone preko lanca a pogonski kaiš pokreće ceo sistem.
 
Matić je napisao(la):
Kod tebe je to sasvim drugačije jer su ti pogoni preko hidro motora pa nemaš nikakvih kaiševa i lanaca.Valjci se na MD 8 pogone preko lanca a pogonski kaiš pokreće ceo sistem.
Da kod mene hidro pogon ide sve to al sam predpostavljao kad si reko o kaisu da ide ceo sistem preko kaisa hvala! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh