Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Uredu netreba godisnja registracija ali svetla moraa !!!!!!!za svetla bi trebalo od marta do novembra u zatvor jer su bar kod nas u s.palanci i okolini preterali
 
danas razgovarao sa covekom sto radi registraciju vozila za ovu godinu ostaje i dalje po starom tehnicki samo i osiguranje kao prosle godine
 
Tako je i ovde.Cene osiguranja za traktore u zavisnosti od kilovata se kreću od 1200 do 9500 dinara.
 
Ja danas registrovao Claasa. Sva ta zavrzlama od papirologije, nove tablice koje su nevidjeno ruzne i ne staju na na mesto predvidjeno za tablicu jer cu vece, nalepnica i osiguranje bez tehnickog 9700 i neki dinar + sto sam dao 5200 i nesto u Pancevu za tehnicki, osiguranje za jedan dan i probne tablice...
 
da li neko zna cene za registraciju traktora ili mozda znate koliko bi trebalo da kosta registracija ursusa c 355 iz "77 god sa tablicama
 
Bice gadno kada panduri progledaju
Bogme, bjese ti u pravu, progledase zandari i to sa 4 oka. Kod nas vec par dana zandari, na nivou republike cesljaju traktore, stare tablice iz SFRJ skidaju na licu mjesta a ko je bez polise, pisu. Ja sam se neki dan, jedva iscupao iz grada, platio malo haraca i tutavela. Izgleda da su glavonje istresle budzet ( u svoje dzepove ) do zadnje kinte.
 
BEOGRAD - Liga socijaldemokrata Vojvodine predložila je Vladi da u sklopu mera pomoći građanima u vreme krize hitno obustavi obavezu redovne godišnje registracije traktora, kombajna, prikolica i ostalih poljoprivrednih mašina, uvedenu novim Zakonom o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Peticija potpisivana kod nas na pijaci 21.04.
 
Lepi se na ram...dobija se nalepnica lepljiva sa zadnje strane.U supu kada registrujes,pitaju kakav je traktor sa ili bez kabine i takvu nalepnicu dobijas...
 
stariji traktor od 1983 god ne mora imati ram i kao takav moze da se registruje. licno ja pitao glavnog strumfa pred 50 ljudi. bar je tako bilo... ne bi me iznenadilo da su i to promenili!
 
i kod nas je tako ali ako je bio regan prije 1983 ako nije mora imati zastitni ram na tehnickom poslje tehnickog te nitko nista nepita za ram,kabinu i te gluposti.Obavezno dvije i dvije gume u paru naravno sa sarama ne od neke Nive to neprolazi jednostavno te nepusti i slikanje traktora obavezno i arhiva u stp.
 
Ja sam vam lepo govorio kakva crna registracija traktora.To su samo lakoverni uradili i ko jos o tome prica.Kod nas kad vuku berac skinu i haube na ferbusonima a kamoli krov,kabina ili ram.U redu je da bude instalaciaj ispravna slazem se sa time ja sam prvi za to i imam kompletno ispravan traktor i tehnicki i zbog sebe ali takav je a da nije uredan malo sutra bi ga ja picanio.Signalizacija DA registracija svake godine NE.Moj traktor se jos vodi na Sentu sa petokrakom.Znaci traktor im poreklo zabole me da ga registrujem.
 
i kod nas nisam sreo nijedan traktor sa novom registracijom, a bar sam ja non-stop na drumu...
meni isto stoji ona stara registarska tablica i niko me nije zaustavljao - daj Boze da me nikad i ne zaustavi
 
Nazad
Vrh