Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Kad spomenu zamenu starih tablica za nove podseti me da na oba traktora nemam nikakve. Zna li neko posto su traktori bili trajno registrovani, a sad odjavljeni i tablice vracene, mogu li da uzmem nove? Znaci da ne radim tehnicki vec samo da uzmem tablice i saobracajnu na moje ime?
 
Lepo su nam zavukli ako to bude tačno.Podigli cene tehničkog pregleda za traktore i prikolice u nebesa a obavezna zamena tablica i nema da nećeš već moraš da menjaš i registruješ.
 
Цитат-
Ipak, još uvek ne postoji zakonska kaznena odredba koja se primenjuje u slučaju da nije urađen tehnički pregled traktora. Jedino je potrebno da traktor bude upisan u jedinstveni registar vozila, to jest da ima registarsku tablicu. Kako ističe Goran Aničić iz Čuruga, vlasnik servisa za tehnički pregled vozila "Šapica", to je i razlog što nije povećan broj tehničkih pregleda traktora i radnih mašine.

Дакле , уколико није урађен технички за трактор не постоји санкција за то ?
 
Kolegi istekao tehnički i prilikom kontrole skinuli mu tablicu sa prikolice.Čisto sumnjam da nepostoji kaznena odredba.
 
Sta je na kraju bilo sa kamionskim prikolicama ranije registrovanim na zelene table, koje se vec deceniju voze na zelene table? Oce moci da se registruju i dalje ili je kraj? Mislim da sam negde procitao da su neki clanovi uspeli da registruju :sta:
 
Moće da se registruju one koje su registrovane na atest koji je dokaz da je izvršena promena namene šasije iz kamionske u traktorsku izdavao FTN Novi Sad.
 
Jeste na godinu dana. Pronaso sam je i pogledao. Moguce da mi je na nalepnici pisalo "trajno". Samo sto ne znam gde mi je ona da proverim. Sve mi se cini da sam negde to procitao.
 
То трајно си прочитао на налепници.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nakon 1.01.2022. traktori moraju imati bezbednosni ram ili kabinu.
3f624140fc79343c60d3cbc33213bd14.jpg
 
Nazad
Vrh