Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Je l se na tehničkom gleda i stanje ripni na prednjim gumama na traktoru (ako je prednja vuča) ?
Malo su mi lošije te prednje,ne bi me čudilo da me vrate zbog toga...
 
I sad svi znaju da će ta LED svetla biti odmah vraćena al to nema veze, bitno da te nateraju da ih skineš... Kakvo iživljavanje.
Mada kad razmislim, ako ta svetla remete ispravnost, onda može i kazna da padne ako te na ulici zateknu sa njima.
 
Otprilike tako ispada... Kako tretiraju gume na prikolicama? Jel moraju biti iste sare ili samo dimenzije gledaju?
Npr na imt-u imam prednje razlicite gume,hoce praviti problem?
 
Led svetala nema ni u jednom pravilniku kod nas pa se jednostavno iživljavaju nad ljudima i tumače kako ko hoće.
Upravo to. Izčitao sam ceo pravilnik o podeli motornih i priključnih vozila i tehničkim uslovima i nigde se ne spominje led svetla ili bilo šta u vezi led rasvete na vozilu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Upravo to. Izčitao sam ceo pravilnik o podeli motornih i priključnih vozila i tehničkim uslovima i nigde se ne spominje led svetla ili bilo šta u vezi led rasvete na vozilu...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Nema veze što su LED, nisu zato zabranjena. Ja imam na autu fabrički LED svetla, a na traktoru ona nisu fabričke ugradnje i zato ovi prave problem.
 
Još 2 spremne
39934ebe9b8e904374e90019e9c93b61.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Jel neko imao problema na tehničkom zbog pneumatika različtih prozvodjača ?!?. Konkretno jedna zadnja spoljna guma na MTZ 892 je promenjena tok je druga fabrička. Danas ćale nije mogao da prodje zbog toga.
 
Nazad
Vrh