Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Ovo je otprilike kao kad sam ja pre par godina ukazao da mi u Srbiji plaćamo gorivo 30 evrocenti više nego u Nemačkoj i Austriji.
Odmah se našao jedan lik(slučajno na državnoj službi, koju mu plaćaju poreski obveznici-prosti narod) koji je spremno rekao da bi onda cela Srbija vozila kola.
Kaže, bila bi gužva na putu..
Tako i ovaj reče da netreba svi ni da voze kola, valjda da ne nestane kategorija pešak..
 
A jel se rodio u autu?Ne moze da ide autobusom, taksijem?

Nesto se ovaj narod brzo pogospodio pa sad od jednom ne moze bez auta.Pa i treba pola Srbije da se eliminiše iz saobracaja.

Ovaj narod nece nikad da shvati da drzavna nije duzna nikome da obezbedi posao vec samo struju, vodu, infrastrukturu i osnovna prava garantovana ustavom za ostalo se sam snalazi.

Cuj kao vratili smo se na selo, zavrsili smo fakultet i ostale zalopojke.Nemas za bolji auto idi pesaka, a ko zna sta bi bilo da je otisao na valjke jer i kocnice zahtevaju ulaganje od min 200e da budu takve da zadovolje.

Dakle covek otvoreno kaze da nema 500e da ulozi u auto, a hoce da bude ucesnik u saobracaju i da takvim autom luta drumovima i ceka priliku da popuni neki stupac u crnoj hronici, kad na njega naleti neki moderan auto ili kad ga neko pokosi pored puta dok vezuje auspih zicom ili ga gura jer nema za gorivo ili nema 50e da popravi.

I kako bre to odjednom sve sami akademski gradjani u ovoj Srbiji nekad si na prste mogao da nabrojis poznanike koji imaju fakultetsku diplomu danas svaki drugi nesto studira :haha:

Brzo je ovaj narod iz opanaka presao u patike pa mu sad sudbinu kroji Vucic i kompanija, a ni svestan nije kad je zajebao.

Nemoj tako,valjda se trudimo da krenemo napred,a ne da prosipamo tu jeftinu demagogiju.Inace,drzava Srbija je namerno dozvolila uvoz svega i svacega od vozila da bi punila budzet kako od registracija,uvoznih dazbina,tako i od akciza na gorivo,koje su danas primarni segment u punjenju budzeta.Nemojmo se lagati,cilj zakona nij bezbednost saobracaja.
Nije lepo da iritiras ljude takvim pisanjem.Svi znaju dda je ovo sve ovde propalo.I ja iako nisam socijalno ugrozen ipak ne branim zlocinacki poredak.
I ne zaboravi da je sve na staklenim nogama.Jel vidis da se po BG-u gotovo svaki dan puca?
 
Ovo je otprilike kao kad sam ja pre par godina ukazao da mi u Srbiji plaćamo gorivo 30 evrocenti više nego u Nemačkoj i Austriji.
Odmah se našao jedan lik(slučajno na državnoj službi, koju mu plaćaju poreski obveznici-prosti narod) koji je spremno rekao da bi onda cela Srbija vozila kola.
Kaže, bila bi gužva na putu..
Tako i ovaj reče da netreba svi ni da voze kola, valjda da ne nestane kategorija pešak..

Ako nemas da ulozis onda ne treba ni da vozis.Ili je truleks tehnicki ispravan?

U svemu Vam se prividja Vucic i neke drzavne sluzbe, a ovaj zakon donet jos davnih dana samo se sad primenjuje.

Dakle nije u pitanju nedostatak lajsne vec je auto truo i verovatno tehnicki do sada prolazio na pivo i pljeskavicu.

A da je ovaj i dinar ulozio u ovaj auto ne bi ga tako lako zapalio, nego ajde malo da jurimo vestice.

Pa jos zamisli na traktoru mi ne radi signalizaciju a oni mi ne daju da ga registrujem i pusta ulje tamo gde ni konstruktor nije predvideo da moze.

I da sve takve treba eliminisati iz saobracaja.
 
Ako nemas da ulozis onda ne treba ni da vozis.Ili je truleks tehnicki ispravan?

U svemu Vam se prividja Vucic i neke drzavne sluzbe, a ovaj zakon donet jos davnih dana samo se sad primenjuje.

Dakle nije u pitanju nedostatak lajsne vec je auto truo i verovatno tehnicki do sada prolazio na pivo i pljeskavicu.

A da je ovaj i dinar ulozio u ovaj auto ne bi ga tako lako zapalio, nego ajde malo da jurimo vestice.

Pa jos zamisli na traktoru mi ne radi signalizaciju a oni mi ne daju da ga registrujem i pusta ulje tamo gde ni konstruktor nije predvideo da moze.

I da sve takve treba eliminisati iz saobracaja.

Pa ko ce onda puniti budzet akcizama,ne,ne nije to cilj,vec malo treniramo strogocu,a pri tom se i obrne koji dinar.:osmeh:
 
- - - - - - - - - -

Ako nemas da ulozis onda ne treba ni da vozis.Ili je truleks tehnicki ispravan?

U svemu Vam se prividja Vucic i neke drzavne sluzbe, a ovaj zakon donet jos davnih dana samo se sad primenjuje.

Dakle nije u pitanju nedostatak lajsne vec je auto truo i verovatno tehnicki do sada prolazio na pivo i pljeskavicu.

A da je ovaj i dinar ulozio u ovaj auto ne bi ga tako lako zapalio, nego ajde malo da jurimo vestice.

Pa jos zamisli na traktoru mi ne radi signalizaciju a oni mi ne daju da ga registrujem i pusta ulje tamo gde ni konstruktor nije predvideo da moze.

I da sve takve treba eliminisati iz saobracaja.
Nemoj više pisati i lupetati idi u svoju prestonicu pa tamo glumi nekog mangupa nemoj ovde zajebavati pošten svet.
 
Ako nemas da ulozis onda ne treba ni da vozis.Ili je truleks tehnicki ispravan?

U svemu Vam se prividja Vucic i neke drzavne sluzbe, a ovaj zakon donet jos davnih dana samo se sad primenjuje.

Dakle nije u pitanju nedostatak lajsne vec je auto truo i verovatno tehnicki do sada prolazio na pivo i pljeskavicu.

A da je ovaj i dinar ulozio u ovaj auto ne bi ga tako lako zapalio, nego ajde malo da jurimo vestice.

Pa jos zamisli na traktoru mi ne radi signalizaciju a oni mi ne daju da ga registrujem i pusta ulje tamo gde ni konstruktor nije predvideo da moze.

I da sve takve treba eliminisati iz saobracaja.
I da sendvicare kao sto si ti treba eliminisati sa foruma.
 
I naravno,svakoga dana u svakom pogledu napredujemo.....nekada u socijalizam a danas u EU....Sticemo do EU isto kao sto smo "uspesno" izgradili samoupravni socijalizam.


Spasavaj se ko moze sa broda koji tone!Pasose u ruke deco i malo se savijte pred sluzbenicima ambasada,da vas puste kod njih.Ovde se ponovo kuva jedna vrela corba.I ne mislim na Vucica,on je samo jedan pomocni kuvar,glavni su sa strane i ne prljaju se u ovom blatu.Kao sto Cercil nekada rece svom podcinjenom na piitanje,da li ce zaista dozvoliti da u Jugoslaviji zavladaju komunisti-"Sta te briga.sta ce tamo biti,neces ti tamo ziveti".
 
Pa to je upravo poenta onaj ko zaista ne moze bez auta ima da se skrpi i da prodje tehnicki isto kao i onaj ko je koliko toliko ulagao nece sigurno da ga pali.

Evo komisija juce skidao komisiji haubu na puntu da stavi na svoj da bi prosao tehnicki jer je njegova flekovana i u spri gitu je, a nema 70e da je ofarban celu, a vratili ga sa tehnickog i sta je trebao da ga upali.

Da vidis kako gazde sad imaju da srede signalizaciju na kamionima i kombicima, da vidis kako se ima za gume :osmeh: a i da vidis kako ce od sad da paze da ne ode stopačjka na kiperu kad mora da iskesira 48 000 za jednu.

Isto tako ce i narod da shvati da mora da se ulaze u auto, a ne samo da tera i kad sad ulozi ima da ga cuva, a ne pukla mi stopačjka nema veze imam ovde malo rdje ma nema veze ni to, ne koci mi nesto pozadi ko ga jebe i onda kad kapa vredi vise od glave pocnu da se cesu po toj istoj glavi.

Nema tu ni Vucica ni Tadica ni ostalih, vec da se malo priseti ovaj narod sta su mu prioriteti i koliko moze da se pruzi, nego se neki izgleda iznenadili koliko su kratki.

I opet se prividjaju neki sendvici, pa uvek je lakse da psujes Boga sto pada kisa i prokisnjava ti kuca nego da zamenis crep.
 
trula kanta a on skuplja lajkove i diskusije na to gov.o
truo zadnji rub pa zafarban sprejom,truo prag a auto ima 25 god.
znaci krpljenje u vrh oko 150 e zajedno sa bodijevom zastitom u crno,a registracija je najvise 200 sa zamenom saobracajne jer to je neka mala kubikaza
taj lik ima skuplji telefon od tih troskova a ovamo se pravi grbav i tvrdi da ga je odrzavao,od odrzavanja je najverovatnije usisao patos i zadnji sic da moze tu devojku sa kojom je to zajednicki kupio da razvlaci po sicu u sumarku jer po seniku je postalo demode :haha:
 
To krpljenje od 150€ sa sve Body zaštitom bi trebalo da to auto dovede u bezbedno stanje za saobraćaj?
Dali to krpljenje po tebi može obaviti najobičniji priučeni lokalni limar ili mora biti servisni centar odobren od Agencije za bezbednost saobraćaja koji ? Valjda i oni 'opravljaju za 150€..
Pisao sam kako pojedine zemlje subvencionišu nabavku novih automobila. Nisam čuo ovde za nešto slično..
Gorivo najskuplje, tehnički najrigorozniji ali i narod najizmanipulisaniji..
 
Ne zaboravite - kakav narod, takva i vlast. Uvek bilo i bice.

Do sada se puno toga tolerisalo, a od jednom vise ne. To se ciljno radi od strane drzave. Zasto, to ne znam.
Ako tezimo evropi, zasto onda ne tezimo da povecamo subvencije kao u drugim evropskim zemljama? Zasto ne promenimo pravilnik po kome ni kod nas ne sme da se koristi zaledjeno meso duze od 6 meseci, vec ga dobijamo besplatno od EU pa ga plasiramo ovde?
 
Ne dobijamo nego kupujemo to trulo meso.
Da nisu korumpurane bitange, nebi ni uvozili meso nego bi forsirali domaću proizvodnju koja sigurno može proizvesti dovoljno da se ne uvozi..
 
Живо ме занима какви би били упоредни статистички подаци о саобраћајним несрећама. С' једне стране техничка неисправност возила а са друге стране људски фактор (пијани, дрогирани, уморни, болесни, бахати, чувена "неприлагођена брзина условима пута"...).
 
Pa u usa i nema tehnickog jer su procenili da tehnicki pregled u zanemarljivom procentu utice na bezbednost saobracaja
Znaci sve ono drugo sto si naveo daleko je ispred tehnicke ispravnosti
naravno, ne treba ici u krajnost, teske krseve treba iskljuciti iz saobracaja
 
Ne zaboravite - kakav narod, takva i vlast. Uvek bilo i bice.

Da li ste primetili u zadnje vrema da vas patrola zaustavi bez razloga uzmu vam dokumenta uz obavezno ličnu kartu i posle 10-15 minuta vam vrate uz doviđenja???Meni se desilo dva puta i skim god sam pričao o tome i njemu se desilo u zadnjih dva meseca.Svi smo složni da nam je došlo da izađem iz auta i damu P.M .Ali nisam ,i nije niko .Pogrbili se kao da smo nešto stvarno krivi i istrpili.Dokle?On mene nešto proverava?? Njegova osnovna škola je pod velikim ???Srednju naravno da nema.Ja sam neko ko nema baš puno opravdanja da se buni protiv bilo koje vlasti ,ali braćo gologuzani dokle ćete trpiti?Nas ponižavaju ali šta jedete od socijale?Testira se donja granica pa ako se pretera tu je AV da vas spasi.Ja lično trpim već dve godine i mogu još dve pa prelazim u grupu gologuzani.To važi za većinu članova ovog foruma,pa valjda onda sledi akcija?
 
Kakav tehnicki pregled ,kakva bezbednost .Bespotrebno je trositi reci da se saobracajke velikih razmera ne prave sa opel kadetom 66 godiste ,bubom 74 ili jugicem 85 niti se pale svetla u sred bela dana na 40 iznad nule nigde u svetu osim u Srbiji ZNACI NIGDE U SVETU SAMO U SRBIJI PALE SE SVETLA A NAPOLJU JE TOLIKO JAKA SVETLOST DA SU COVEKU NEOPHODNE NAOCARE ZA VARENJE i ako neko vozi sa neupaljenim svetlima na 38 iznad nule placa kaznu 10 000 dinara.Narod je podrskom na izborima izrazio svoje raspolozenje i odusevljenje ovakvim metodama satiranja nervnog sistema .Danas je masovno organizovan besplatan prevoz iz mnogih gradova u Srbiji na miting u Backu PALANKU I TO NEMA JER OCES ILI NECES NEGO NAREDJENJE MILION AUTOBUSA I SENDVICA ko placa te BAHANALIJE i taj PUTUJUCI CIRKUS a onda se uvek pojavi neki indijanac koji to opravdava i klima glavom kao papagaj a nije video dalje od svoje avlije suzene svesti ogranicen ALI REKLI MU NA TELEVIZIJI.Ovo su sistemi ubijanja naroda u pojam i stvaranja panike i nesigurnosti kod gradjanstva i zasada sve ove metode daju dosta rezultata oVO STO SE RADI U sRBIJI SU NAJBRUTALNIJI PLJACKASKI OBREDI SA ZASTRASIVANJEM SOPSTVENOG NARODA ne dajuci mu ni jednog momenta da dodje do vazduha ne davajuci mu vremena da racionalno razmislja vec ce ovaj NAS PSIHO da objasni narodu sta je zuto sta je plavo sta je belo kao retardiranim ljudima , i pored SVEGA IM NAREDI TOM ISTOM ZLOSTAVLJANOM NARODU DA MU APLAUDIRA I DA GA GLASA Cini mi se da smo mnogo u bunaru i gde je zavrsetak ovoj nocnoj mori
 
Poslednja izmena:
Bravo. I kako cemo protiv?? Mene zanima kako misle da rese prikolice koje su se pre 10 godina regidstrovalr kao samogradnja, i uz dva svedoka isle na tehnicki i registrovale, ja imam sve registrovane, a izvan fabrickih gabarita. Il skraceno il produzeno, i zasto da vise to ne mogu koristiti kad GODINAMA sluzi svrsi bez greske? Jel to normalno?
 
Nazad
Vrh