Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Jedno je sigurno ko prodaje delove limarije ima da se opari i to junacki, ne secam se kad me ovoliko ljudi zvalo da im nabavim lajsne za zastavi program :haha:

A vecina autoprevoznika je u ogromnom problemu, poceo sam da gasim telefon vikendom jer ne moze da se zivi od poziva.
 
Kaže da su preduzete mere predostroznosti a na jednoj strani kuće a na drugoj bandere i kad je zapalio kerovi počeli da laju. Srećom pa se nije još nešto zapalilo.
 
Pa ovakve i treba da vracaju, malo mi truo auto :haha: ovaj prag da se ubode silom prolazilo bi kao kroz sir, a tek da ga neko lupi cekicem :haha:

Hoce da ucestvuje u saobraćaju sa 300e uloga, ovakve i treba eliminisati iz saobraćaja.
 
Sta tu nije bezbedno za saobracaj?? Ni vasa zardjala prikolica nece biti za saobracaj, ni moja Zmajevka koja ima vece felne i kamionske gume, ni traktor jer je malo ulubljen, a vi sve to podrzavate i dajete legimitet maskoti od predsednika. Sramotnim cenama, uredbama i kojekakvim smicalicama nas .ebu u zdrav mozak, a vi to posrzavate, a narod nam se osipa. Slepi smo kod ociju. Il nam je dovoljan po sendvic.
 
Pa ovakve i treba da vracaju, malo mi truo auto :haha: ovaj prag da se ubode silom prolazilo bi kao kroz sir, a tek da ga neko lupi cekicem :haha:

Hoce da ucestvuje u saobraćaju sa 300e uloga, ovakve i treba eliminisati iz saobraćaja.

Ipak,kolega,poenta nije u tome da li vozilo ugrozava bezbednost saobracaja.Sa jedne strane ideja je disciplinovati gradjane i uterati im strah u kosti,pri tom im izbiti i koji dinar iz dzepa.Ne samo za vecu cenu tehnickog,vec podstaci ih da vise trose,da kupuju novije automobile,da kupuju delove i placaju majstore.
Sa druge strane,ovaj mladi covek izrazava svoj ocaj i razocaranost Srbijom.Njegov stav dele i milioni ljudi u ovoj zemlji.Sigurno,da ovo nisu dobri znaci,i sva je sreca da su granice bar delemicno otvorene,jer je u ovako naelektrisanoj atmosferi dovoljna jedna varnica da potpali pozar.Obzirom da je drzava u potpunosti trula,ne verujem da bi se to lako stisale,kao 1968...
 
Takvi auti, ni pre ovog zakona ne bi trebalo da su prolazili tehnički.Daleko od toga da podržavam ovo otimanje novca od naroda, ali i što je rađeno u pojedinim agencijama stvarno je trebalo da se prekine.
Pa ja sam doterao auto koji jeste bio u potpunosti ispravan, bez korozije(odrađena limarija), pre svega zbog moje sigurnosti, na tehnički u februaru.Doterao sam auto pred radionicu i dao kljuceve radniku, bukvalno dok sam, skinuo celofan, otvorio kutiju cigara i zapalio tehnički je odrađen.
Žao mi je ljudi koji ne prolaze tehnički, ali kada vidim kakve ojebine se voze po putevima, ni ti ljudi mi nisu jasni.Ako već ne razmišljaš o sebi i svojoj deci dok ih voziš u poluraspadnutom autu, zašto bi mene ugrožavao i moju familiju?
A to da je ovaj proputovao pola evrope s takvim kršem, jest kad bi se zezali.
Problem sa poljo mašinama je mogao biti rešen da se našlo neko kompromisno rešenje, a ne odmah đonom.
Adamov
Ne znam za truo prag, ali ja sam do sada dva puta leteo po putu, prvi put kad je čoveku ispred mene otpao deo branika i drugi kada je otpala gornja stranica sa špeditera čoveku.Srećom bez posledica.Da ne spominjem rasute klipove kukuruza po putu i ostalo.
Ne napadam nikoga, ali nemojmo se praviti da neke stvari se ne dešavaju.
 
kako ovaj prolazi tehnički da mi je znati ?

xnzxvt.png
 
Isto kao što su svi policajci uredno vezani, ne koriste telefon dok voze i uvek imaju upaljena svetla.
I onda u Sombor dođu beogradski instruktori da nauče naše policajce na motoru kako Musa dere jarca.
 
Takvi auti, ni pre ovog zakona ne bi trebalo da su prolazili tehnički.Daleko od toga da podržavam ovo otimanje novca od naroda, ali i što je rađeno u pojedinim agencijama stvarno je trebalo da se prekine.
Pa ja sam doterao auto koji jeste bio u potpunosti ispravan, bez korozije(odrađena limarija), pre svega zbog moje sigurnosti, na tehnički u februaru.Doterao sam auto pred radionicu i dao kljuceve radniku, bukvalno dok sam, skinuo celofan, otvorio kutiju cigara i zapalio tehnički je odrađen.
Žao mi je ljudi koji ne prolaze tehnički, ali kada vidim kakve ojebine se voze po putevima, ni ti ljudi mi nisu jasni.Ako već ne razmišljaš o sebi i svojoj deci dok ih voziš u poluraspadnutom autu, zašto bi mene ugrožavao i moju familiju?
A to da je ovaj proputovao pola evrope s takvim kršem, jest kad bi se zezali.
Problem sa poljo mašinama je mogao biti rešen da se našlo neko kompromisno rešenje, a ne odmah đonom.
Adamov
Ne znam za truo prag, ali ja sam do sada dva puta leteo po putu, prvi put kad je čoveku ispred mene otpao deo branika i drugi kada je otpala gornja stranica sa špeditera čoveku.Srećom bez posledica.Da ne spominjem rasute klipove kukuruza po putu i ostalo.
Ne napadam nikoga, ali nemojmo se praviti da neke stvari se ne dešavaju.


Pa hocemo li se praviti da je ovaj zakon donet u cilju da ne spadaju delovi praga po putu,ili da ne spadnu klipovi kukuruza,jer sada svaka nadogradnja koja nije fabricka mora biti skinuta?Dakle.lice koje je nadogradilo stranicu da mu ne spadnu klipovi je u prekrsaju.
 
Znam za slucaj kada je iz Nemacke uvezen auto sa iscepanim prednjim blatobranom-Nemci su to prekrili sundjerom i prelepili trakom...auto je tako na tockovima dovezen u Srbiju,niko nije pravio problem.toliko o EU propisima.
 
Inace,ta prica kako cemo vratiti na prikolice sve kad prodje tehnicki,ne pije vodu.Narano da ce saobracajna policija dobiti instrukcije da obrati paznju da na bilo kakve prepraavke.Pa kad policajac prepozna da je radjena nadogradnja eto problema,jer to sada nije po zakonu.
 
Sve je ovo maslo one agencije za bezbednost saobracaja i picopevaca koji su u njoj zaposleni koji zele i moraju da opravdaju svoje velike plate. Nacin na koji se to uvodi naravno videli su od AV, bez kompromisa,nulta tolerancija a sve za dobrobit zemlje Srbije.
A gde smo mi u svemu tome????? to nikoga ne interesuje!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Sto im ti ne kupis bolji auto ?,po tebi bi pola srbije trebalo eliminisati iz saobracaja.

A jel se rodio u autu?Ne moze da ide autobusom, taksijem?

Nesto se ovaj narod brzo pogospodio pa sad od jednom ne moze bez auta.Pa i treba pola Srbije da se eliminiše iz saobracaja.

Ovaj narod nece nikad da shvati da drzavna nije duzna nikome da obezbedi posao vec samo struju, vodu, infrastrukturu i osnovna prava garantovana ustavom za ostalo se sam snalazi.

Cuj kao vratili smo se na selo, zavrsili smo fakultet i ostale zalopojke.Nemas za bolji auto idi pesaka, a ko zna sta bi bilo da je otisao na valjke jer i kocnice zahtevaju ulaganje od min 200e da budu takve da zadovolje.

Dakle covek otvoreno kaze da nema 500e da ulozi u auto, a hoce da bude ucesnik u saobracaju i da takvim autom luta drumovima i ceka priliku da popuni neki stupac u crnoj hronici, kad na njega naleti neki moderan auto ili kad ga neko pokosi pored puta dok vezuje auspih zicom ili ga gura jer nema za gorivo ili nema 50e da popravi.

I kako bre to odjednom sve sami akademski gradjani u ovoj Srbiji nekad si na prste mogao da nabrojis poznanike koji imaju fakultetsku diplomu danas svaki drugi nesto studira :haha:

Brzo je ovaj narod iz opanaka presao u patike pa mu sad sudbinu kroji Vucic i kompanija, a ni svestan nije kad je zajebao.
 
Takvi auti, ni pre ovog zakona ne bi trebalo da su prolazili tehnički.Daleko od toga da podržavam ovo otimanje novca od naroda, ali i što je rađeno u pojedinim agencijama stvarno je trebalo da se prekine.
Pa ja sam doterao auto koji jeste bio u potpunosti ispravan, bez korozije(odrađena limarija), pre svega zbog moje sigurnosti, na tehnički u februaru.Doterao sam auto pred radionicu i dao kljuceve radniku, bukvalno dok sam, skinuo celofan, otvorio kutiju cigara i zapalio tehnički je odrađen.
Žao mi je ljudi koji ne prolaze tehnički, ali kada vidim kakve ojebine se voze po putevima, ni ti ljudi mi nisu jasni.Ako već ne razmišljaš o sebi i svojoj deci dok ih voziš u poluraspadnutom autu, zašto bi mene ugrožavao i moju familiju?
A to da je ovaj proputovao pola evrope s takvim kršem, jest kad bi se zezali.
Problem sa poljo mašinama je mogao biti rešen da se našlo neko kompromisno rešenje, a ne odmah đonom.
Adamov
Ne znam za truo prag, ali ja sam do sada dva puta leteo po putu, prvi put kad je čoveku ispred mene otpao deo branika i drugi kada je otpala gornja stranica sa špeditera čoveku.Srećom bez posledica.Da ne spominjem rasute klipove kukuruza po putu i ostalo.
Ne napadam nikoga, ali nemojmo se praviti da neke stvari se ne dešavaju.
I sta sada kada debelo platim ovako rigorozan tehnicki pregled vise nema sanse da mi sutra otpadne deo branika ili gornja stranica sa prikolice? Ovo je samo daj jos novca u drzavnu kasu. Dovija se nasa vlada da na svaki moguci nacin izvuce novac gradjanima kako bi napunila kasu.
 
A jel se rodio u autu?Ne moze da ide autobusom, taksijem?
Nesto se ovaj narod brzo pogospodio pa sad od jednom ne moze bez auta.Pa i treba pola Srbije da se eliminiše iz saobracaja.

Ovaj narod nece nikad da shvati da drzavna nije duzna nikome da obezbedi posao vec samo struju, vodu, infrastrukturu i osnovna prava garantovana ustavom za ostalo se sam snalazi.

Cuj kao vratili smo se na selo, zavrsili smo fakultet i ostale zalopojke.Nemas za bolji auto idi pesaka, a ko zna sta bi bilo da je otisao na valjke jer i kocnice zahtevaju ulaganje od min 200e da budu takve da zadovolje.

Dakle covek otvoreno kaze da nema 500e da ulozi u auto, a hoce da bude ucesnik u saobracaju i da takvim autom luta drumovima i ceka priliku da popuni neki stupac u crnoj hronici, kad na njega naleti neki moderan auto ili kad ga neko pokosi pored puta dok vezuje auspih zicom ili ga gura jer nema za gorivo ili nema 50e da popravi.

I kako bre to odjednom sve sami akademski gradjani u ovoj Srbiji nekad si na prste mogao da nabrojis poznanike koji imaju fakultetsku diplomu danas svaki drugi nesto studira :haha:

Brzo je ovaj narod iz opanaka presao u patike pa mu sad sudbinu kroji Vucic i kompanija, a ni svestan nije kad je zajebao.
Braćala, to što si se ti uvalio u neku državnu firmu i drk.. onu stvar, i pun si love ko brod, nije razlog da zezaš LJUDE ovde...
Iz mog sela, a verujem iz minimum 50% sela u Srbiji NEMA JAVNOG PREVOZA, za period kada deca ne idu u školu !!!
A i kada ima, to je odlazak u grad u 6.30 ujutru, i jedan jedini povratak u 14.30 !!!
I onda dolazimo u situaciju da MORAŠ imati bilo kakvu šklopociju koja može delimično bezbedno da stigne od tačke A (selo) do tačke B (grad, ili sedište opštine)...
Zimi se ne čiste putevi, po tri dana umemo biti zavejani, nema prodavnice, otkopaju nas iz snega ili se uglavnom sami otkopavamo, a mogu misliti kako je LJUDIMA u brdsko-planinskim predelima, ja sam ipak u ravnici pa imam problema...
I sad ti tupiš i filozofiraš da idem taksijem ili autobusom...
N E E E M A !!! :bravo:
Ideš peške, biciklom je rizično, jer i tu deru kursadžije, i tu treba ratna oprema, ko da ću u boj, šlem, štitnici i šta ja znam, samo da teram usrani bicikli...
Pričaš o infrastrukturi po selima, pa tu je kapitalno ulaganje KRPLJENJE RUPA !!!
ALO, Beograđan, brzo si zaboravio opanke, pa uteče, al' selo iz tebe nije !!!!
 
Nazad
Vrh