Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

имају обавезу да технички преглед аута врше 30 минута, а вероватно имају више техничких.....док је раније то било куд и камо краће враме, па је испадало типа, сачекаш мало и готово.

послато са iq1019n уз помоћ плуга
Imaju obaveze da tehnicki pregled vrse 30minuta,a coveka kod doktora isprate za 5 minuta.
Lakrdija od drzave....
 
Uteraju kola na pregled tebi ne daju da prisustvujes tehnickom uzmu stolice i 25min sede pred kola i onda za ostalih 5 min odrade ceo tehnicki!
 
Kod mene moze da se prisustvuje, ali nikakva vajda od toga. Trajao je tehnicki jedno 10 minuta i onda smo ostavili kola i usli i seli unutra. Kad je proslo oko pola sata rekli mi da mogu da ih teram.
 
I pre je bilo po zakonu da treba 30minuta da bi se odradio tehnicki, znam jer sam kao srednjoskolac-student radio preko raspusta taj posao. S tim da je onda bilo prostora za tempiranje van realnog vremena,a sad to nema.
 
Pa da nece gazda tehnickog da placa njihovo sedenje i dzabalebarenje za vreme radnog vremena pa nama gule kozu sa ledja.A smesno je kamere samo na ulazu i izlazu kao snimaju kad je usao i kada je izasao auto!
 
Od momenta kad okine prvu sliku od tad se meri vreme. Slika se preko aplikacije koju je dobio od ministarstva i to odma ostaje zavedeno kod njih u arhivi. Zato mora da čeka pola sata pre slikanja sledećeg..


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Komšija ima registrovanu kuku ,odvešće je on na tehnički.Ovo pišem napamet.Inače sam u toku registracije kuke.Auto sam morao da registrujem a nisam sredio papire za kuku.Sada sam pribavio papir od ovlašćene firme koja mi je ugradila kuku,saglasnost proizvođača da mogu da ugradim kuku.Hoću da uradim atest ali me nerviraju što moram ponovo da plaćam tehnički pregled posle atesta.Zbog toga zatežem ali izgleda da ću (kao i sve ) morati da platim .
 
Kod nas u selu amarok ganc nov uzet sa kukom, i moro covek danplati jos 30.000 din za kuku. A registrovan prvi put sa kukom. Uzet iz vw tako.
 
Tog su nesto zeznuli. U COC pise da je sa kukom i prilozi kopiju kad ide na tehnicki. Bar je ovde tako. Ja na mom nemam kuku ali planiram da namestim pa kad budem isao na tehnicki skinucu i posle vratim. Kuka se ne upisuje u saobracajnu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Velika je razlika od tehnickog do tehniackog,juce sam auto reg
Na prvom,hteli pola plastika da mi poskidaju,.odem na drugi nemaju internet od snega,odem na treci,tamo sve prodje bez problema,cak si i auto sami opuskirali,jer je bio blatnjav od ovakvog vremena.
 
Nazad
Vrh