Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

isidor

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2010
Poruka
937
Lokacija
zrenjanin
Da cujem malo komentara na ovu temu
Post je spojen: [time]1298729709[/time]
_________________________________________________
Znam samo da za 539 imt treba izdvojiti oko 9000 din za registraciju po novom zakonu I da se za prikolice tehnicki pregled placa 2000 din
 
yto 1204 prva mu je registracija i kosta 10500din + tehnicki 1500din. nove tablice,saobracajna,nalepnica... gratis evropski izvestaj o saobracajnoj nezgodi. lopovi.... ali jos veci problem mi je kombajn koji ne mogu da registrujem. ako me navataju bice mnoogo vise od onih 11600 za traktor....
 
jel su poceli da izdaju nove tablice za poljoprivredne masine?
da li neko zna dal se menjaju tablice na poljoprivrednim masinama koje su trajno registrovane :haha::haha:
 
Meni su traktori registrovani do decembra 2011.Moram li ja sada da idem na novu registraciju i tablice ili mogu čekati decembar?
 
kada sam bio da registrujem kola coveke je doterao rusa na preglede reg za njega kosta 18 000dinara i dve zmajevke rece mi da za njih kosta 12000dinara ali ga nisam dobro razumeo da li je za obe ili svaka posebno,DA JE SKUPO SKUPO JE LESINARI JEDNI HOCE I TO MALO BEDE DA NAM ODUZMU :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: ::lose:: ::lose:: :udri: :udri: :udri: :udri:
 
diklofen je napisao(la):
Meni su traktori registrovani do decembra 2011.Moram li ja sada da idem na novu registraciju i tablice ili mogu čekati decembar?

Verovatno nemoras da ides do decembra. Ovih dana treba da mi dodje covek iz AMS pa cu cuti sve uslove registracije.
 
Kod nas u BiH tablice su se mijenjale od rata naovamo cetiri puta, i uvijek je govoreno " e ove su definitivne " tako da ja jos uvijek imam one iz SFRJ, a panduri zmire na oba oka.
 
sova je napisao(la):
Kod nas u BiH tablice su se mijenjale od rata naovamo cetiri puta, i uvijek je govoreno " e ove su definitivne " tako da ja jos uvijek imam one iz SFRJ, a panduri zmire na oba oka.

Tako bi trebalo i mi-zbog nostalgije ne možemo da se odvojimo od tablice :haha:
 
diklofen je napisao(la):
Meni su traktori registrovani do decembra 2011.Moram li ja sada da idem na novu registraciju i tablice ili mogu čekati decembar?
Zasto bi i isao pre decembra? Ides kad ti istekne registracija, odnosno tehnicki.
 
evo tablice
166bpqo.jpg
,a sto se tice prikolice ide po nosivosti u pitanju je zmajevka velika samo sto u saobracajnoj pise 6000kg prevod i registracija za nju je oko 12000 din,a za traktor prevod i registracija oko 15000 din :cao:
 
Nazad
Vrh