Sociologija

Mali medved

Član
Učlanjen(a)
18 Okt 2010
Poruka
146
Lokacija
Novi Sad
Sociologija

dr Živojin Petrović, stočarski paviljon, IV sprat, soba br. 6

Literatura:

1. Milovan Mitrović: Sociologija sela

za ispit se sprema od 11-41 str. + od 143. str. do kraja

Polaganje:

1. Preko testova znanja (3 kom)
-svaki test po 20 pitanja
-sva tri testa položena = položen ispit

2. Preko usmenog (3 pitanja)
-ako je neki od testova položen, to pitanje mu se uvažava

--------------------------------------------------------

Za prvi test spremiti od 11-41 str (test je polovinom marta)

--------------------------------------------------------

Postoji i seminarski rad
sve teme za njega su iz udžbenika
seminarski nosi 5 bodova

Napomena: obaveno je dolaženje i na predavanja i na vežbe, biće kontrolisano i bez urednog pohađanja nema potpisa
 
Ovo poslednje je najbolje...haha...Na vezbe su svi isli a na predavanje retko ko i svi dobili i potpis i bodove kao da su bili,uz napomenu da je na spisku jedan student upisivao po njih petoro,predmet sam imala u proslom semestru.Seminarski te ni ne slusa,svi su citali.Imam skacenu verziju kao i testove od proslih generacija,pa ako nekom treba nek se javi ::namigivanje::
 
Ma nista,i drugi put ::namigivanje:: I da,gledajte da polozite testove,jer sam cula od kolega da malo vise trazi na usmenom.Testovi se daju nauciti za par sati (bar ja) ::namigivanje::
 
Draganaa je napisao(la):
Agroekonomiju 2.godina,na poljoprivrednom fakultetu u Novon Sadu

oooo koleginice, deliš informacije.... i treba.... ::namigivanje::

ma nije težak usmeni, al je dosta obimno, pa treba dosta vremena da se nauči...
 
Dragan18 je napisao(la):
tek je dosao na mesto profesora, de sad u penziju
Nzm da li mislimo na istog profesora, ali matori će sigurno za koju godinu u penziju, samo nzm kada tačno !
 
mislimo na istog profesora, on je dugo bio asistent i sad je dosao do profesorskog mesta nece ga se lako odreci...
 
Ja bih svim posavetovao da polože ona dva testa, pod OBAVEZNO!!! Ja sam oba pao,a onda mi je trebalo jako mnogo vremena da naucim celu knjigu. Inace, to je jedan od predmeta koji mi je najteze pao, sada sam četvrta godina.
 
Lepo vi tumarate oko škole nije to loše, al vam je sve džaba šta će te kad završite. Dok se trudite i tumarate u školi, profesori vam stvore takvu lepu sliku posle završene škole da čovek prosto poblesavi od sreće, al kad završite školovanje onda tražite profesore koi su vam govorili o lepu budućnost posle diplomiranja.
 
Nazad
Vrh