zdrava hrana

Jeo sam kinou, donela mi je sestra iz USA, interesantna biljčica, sitna je, manja od pirinča, a ukus je nešto kao sočivo... nije preukusna.
 
Da, kinoa tako egzotično zvuči... daleko lepše nego štir kako se inače kod nas zove i smatra se korovom.
 
14748_442524435846406_871720534_n.png
Аудио уз рекламу: 'Купили смо ваша изворишта воде на 99 година. Узели смо фабрике за пуњење од корумпираних политичара за сићу. Од нас купујете зашећерену водицу у коју стављамо пуно синтетичких препарата који стресирају ваше органе више него алкохолна пића. Ви који нећете зашећерену водицу, даћемо вам варијанту са вештачким заслађивачем који је уствари ГМО и канцероген (аспартам у Кока Коли Зеро).

Ниједан наш запослени не пије пића која прави, јер зна какав шит је у питању. Уместо тога, ми директори и менаџери купујемо органску храну коју увозимо из неразвијених подручја Азије где нема индустријски загађене хране. preuzeto sa http://forum.vidovdan.org

Сада смо покренули акцију, у складу са добрим праксама обмане ПР индустрије, како би испали добри момци који се брину за здравље вашег народа. Трујте се солидарно да би вам ми правили паркове за вежбу!'

Ништа лично кокахоличари, ово је усмерено против компаније а не против потрошача. Али кад сте већ ту, добро је да мало поразмислите шта пијете и једете.
 
Nazad
Vrh