Berko

Ima li za Berka da se kupe negde drugde delovi po povoljnijoj ceni osim kod proizvodjaca?Juce sam porucio kandzastu spojnicu fiksnu znaci ne onu stranu sa lancanikom =55.eura,skupo naspram slicne spojnice za Zmajeve koje su ispod 20.e.
 
Kod mene jedan nije ni poceo berko ga razbija,gusi na ulazu odidackih valjaka nema sta nisu radili sirili skupljali,stavlali nozeve (brisace)ovi iz Ade,kacili za jaci traktor i nista jednostavno nece da uvlaci i sto uvuce zagusi da covek ne veruje ovi iz Ade su dolazili sto puta i nista...ko da je neka van serija ne znam.......
 
Kod mene jedan nije ni poceo berko ga razbija,gusi na ulazu odidackih valjaka nema sta nisu radili sirili skupljali,stavlali nozeve (brisace)ovi iz Ade,kacili za jaci traktor i nista jednostavno nece da uvlaci i sto uvuce zagusi da covek ne veruje ovi iz Ade su dolazili sto puta i nista...ko da je neka van serija ne znam.......

Da,d.Tačno.Uvlakački lanci se šteluju na ulazu-treba ih raširiti.Rolje okidačke,takođe raširiti a letve idu kao i na ostalim beračima.
Prvo neka proba da skine kontra noževe jer mu je to sigurno uzrok gušenja i posle da te časti.
 
A po suvom kako ide?Drugar iz sela ga ima.Kupljen još davne 2004 godine.Uglavnom bere kada uprži.Po rosi više neće nego što hoće.
 
Snimak od pre neki dan brano u podne bez problema.

- - - - - - - - - -

Ja sam ove godine navario uvlakacke valjke,a imam i kontra nozeve koji su mi spas kada je mokro.Ja uglavnom berem po rosi krenem u 4-5 i berem do 12-13 sati

- - - - - - - - - -


- - - - - - - - - -

Brano istom brzinom 1 brza na 2000o motora
 
Alo ljudi jel berete-ne znam što o svim beračima se nešto piše samo mi ništa.

Grunt-je li onaj tvoj kolega počeo da ber ili ga još muči.
 
Obrao celih 30kj.Pukao lanac na zvezdama to je jedini kvar.Berac prodajem iz razloga sto vise necu da berem.Jedina ako mozemo reci mana su prljave njive i sirak od dva metra. Takve musterije sam ove godine sve otkacio.
 
Nazad
Vrh