Namenske masine iz nasih garaza,URADI SAM mehanizacija

Može to da se napravi, jedan član foruma je pravio veliku vučenu tanjiraču ali ne mogu da se sjetim ko, prelistaj temu o tanjiračama, mislim da tamo ima slika i još detalja o tom projektu.
 
Neki me plase da se ne isplati.. Ali ja mislim da sa 1500 evra mogu da kupim diskove osovine kucista i ono izmedju diskova a sve ostalo vec imam... Ne mislim da ce me izaci vise... Bas listam jos ne nadjoh..
 
Imam jedno pitanje za vas prijatelji.. Koliko je izvodljivo napraviti sam vucnu tanjiracu??? Nasao sam jednu kamionsku sasiju vise dzaba nego za pare i osovinu od Imt prikolice sa sve felnama... e sad gde da nadjem diskove i one caure izmedju diskova i cistace diskova.. A da imam i hidraulicni klip koj bi je podizao... Molim vas za vase cenjeno misljenje i hvala vam u napred...
A dalo bi se kupiti cele baterije, i onda samo napravite nosace, da se to sve ucvrsti.
 
A gde ima da se kupe komplet baterije,i ja bi je tada sklopio za nekoliko dana... i koliko bi kostale te baterije? Ja mislim da to nije nemoguca misija napraviti...
 
Moj rucni rad:
slika0934.jpg

Mogao je da vuce i manju prikolicu:
slika0924.jpg

u toku izrade:
slika0905.jpg
 
Svaka čast na trudu .Imaš li ogibljenje ili je tvrdo???Nevidim ogibljenje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh