kupovina prsluka

da li znate da se organizuje kolektivna kupovina prsluka sa jedinstvenim nickom?


  • Ukupno glasača
    15
Dragan je ok lik , izgoreo mu auto i moro je da kupi drugi , i jos uvek je na fakultetu i jos mu otac vodi domacinstvo , verovatno jos uvek je na ocevom budzetu jer se jos uvek skoluje i njemu je sigurno i teze da izdvoji to od svog budzeta .
Pogledah spisak uplatilaca :D sve skoro do 50h i traktorima do 7000e nema luksuza
 
Nije kupio on,neg' osiguranje.
A ako nema za prsluk,onda nema casti da bude Global! ::namigivanje::

Nije kupio ni majicu,ni kacket...pa dokle tako?
 
Al je platio turu :ppozdrav: u karlovcima :D
North ARMY je napisao(la):
A de sam ja u toj prici i ja sam student i radim jedno 3X manje zemlje i vozim auto sa kojim sam skoro generacija. ::namigivanje:: :cao:
Ti cuti ti na telefonima zaradjujes mesecno preko 100 000 i jos na ovo ono ::namigivanje:: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1298396380[/time]
_________________________________________________
Nisam ja kriv sto ti moras na svaki sat da izvodis po neku na pice i druzenje smanji malo zenske
 
Nemojte prozivati ljude ,zato što neće da kupe prsluk ili što ne podržavaju neku akciju.Ovo je na dobrovoljnoj osnovi i svako ima pravo da samostalno odluči.
 
Ne prozivamo mi clanove koji se ne mesaju,ali na zalost ima ih mnogooo koji mlate praznu slamu po forumu tipa hajde pokrenite akciju kupujemo,stizemo,pomocemo a kad dodje njih nema e o takvima ja pricam,a i o onima koji kukaju kako nemaju crvenu dve,ko nema taj cuti.

Samo ko nije radio ovo ne zna kako je lepo kad se javi clan za kog i ne znamo da postoji pa kaze evo i ja cu da uplatim malo da pomognem forumu. :cool:
 
Matić je napisao(la):
Platio sam ja dve ture a kupio i majicu i kačket a i uplatio prsluk.
Ti nisi student , i siso si sa porodicnog budzeta . Ja bi platio i turu al jedva sam cekao da sa mirislavom krenem za NS da kupim neki uredjaj dok radnje jos rade .
Ali smatram da svako ko ima preko 1000 postova i svako ko ima zapadnjacki traktor treba da uplati prsluk i jos i donaciju za forum , u mom profilu se vide kakve masine imam i u kojem su stanju a uvek kad je bila organizacija ja sam ucestvovao i ucestvovacu.
Sam dolazak u Sremskim Karlovcima me stajao oko 8000 i opste se nekaje cak se time i dicim sto sam dosao i upoznao vas .
I JA VOLIM OVAJ NAS FORUM
 
Neko ne voli da dodje na druzenje,neko ne voli da nosi kacket,neko ne nosi prsluk,neko nece da daa crvenu onako da bi mu pisalo da je prijatelj,neko nesto voli i ne zameram. Ali da "neki" bas nista ne ucine to je vec...na njihovu cast.

Zato ti npr Rale kad dodjes u NS opet ce N.A. naci vremena ako ti zatreba nesto u NS-u da ti kupim,posaljem,da ti opet nadjem de sta ima ispod cene. :D :ppozdrav:
 
jel nekom od vas dali ovaku uplatnicu ja sam pustio lovu danas u ester banci rece mi ona nema provizije 8%
2ngecyt.jpg
 
Takve su uplatnice u Erste banci,kad uplacujes na T.R. koji je otvoren kod njih,sto je sad slucaj sa N.A,
 
Bem ih u sistem,jutros mi stizu poruke od banke da su uplatili Danger i Novii,Novii je juce popodne uplatio a Danger jutros i stizu poruke,a jos uvek nikako da legnu pare od Mladje... :udri:
 
Bem li ga to je taj br racuna rece mi ime i prezime uplatioca,jesam kurate srece javi mi kad legne uplata da ih neupalim
 
Nazad
Vrh