Fotografije i izrada hranilica

Sad sam se setio da sam skratio tablu lima jer sam zatvarao ulaze u kotilicu ali ni sa tim neverujem da bi uspeo izvuci 8 komada. Sirina je 35cm pa dog se saviju ivice pa dog se iseku i bocne strane a ima i malo otpadanja, mozda su tvoje uze pa si izvuko 8
 
Za majke su nekih 15sm a za male su nesto sire tako da izlazi tacno 8 komada. Imam negde kako sam delio tablu sad nemam toliko vremena da trazun al veceras cu potraziti. Za dojile odnosno majke netreba tolika ranilica kao za podmladak.
 
Pozdrav evo danasnji posao. sve je ispalo super i upotrebi je.

25f2hbr.jpg


155rsxg.jpg
[/IMG]
5dmkgl.jpg
[/IMG

za sada pozdraav.!!]
 
Kako mislis stigla ? Jesi to porucio od neke firme ili ti je neki majstor pravio ? A koliko su te odrali para za hranilicu?

---------- Poruka napisana u 08:22 ---------- Prethodna poruka je at 08:18 ----------

Za majke su nekih 15sm a za male su nesto sire tako da izlazi tacno 8 komada. Imam negde kako sam delio tablu sad nemam toliko vremena da trazun al veceras cu potraziti. Za dojile odnosno majke netreba tolika ranilica kao za podmladak.

@Petao1 jel jos uvek trazis ili jos uvek nemas vremena?:haha:
 
Ova hranilica se napravi iz jednog komara lima :) i to vrlo lako , pocinkovani lim , ja imam sablon za hranilice za zeceve i svinje i pilice i samo precrtam i secem :) Mada jedan covek je prodavao ovakve hranilice po 200 dinara tako da nisu ni skupe mnogo :)
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Ne znam koja hranilica,ali ova se nije pravila iz jednog komada...!!!!Ali je uradjena do bola,Ja sam perfekcionista,ali ovo je i vise od toga.....Pravio je moj poznanik

pozzzzz.....

---------- Poruka napisana u 23:00 ---------- Prethodna poruka je at 22:58 ----------

Posto je veća hranilica,treba samo da uradim pregrade...Hranilica je tovna,za vise komada zeceva..........
 
Neznam koje su dimenzije selmoxy ali vidi se da dosta moze da stane nemoras da razmisljas o hrani par dana.
:)
 
Lepo zorke svaka cast,:bravo:...jel je to od neke sperpoloce ili neko je drvo u pitanju?!Interesuje me da li ces je necim zastititi posto ce je vremenom zekani grickati,da da ti je ne pojedu skroz:haha:...pozzz
 
Da ali ja nevolim drvene posto ih glodju mada i metalni ako nisu pocinkovani to je neverovatno loliko brzo stradaju .

Jel ima negde blizu Bg da se uzmu takve gotove hranilice sto ti kazes da su 200 din ?? Ili mozda neko salje city expresom ???
 
Lepo zorke svaka cast,:bravo:...jel je to od neke sperpoloce ili neko je drvo u pitanju?!Interesuje me da li ces je necim zastititi posto ce je vremenom zekani grickati,da da ti je ne pojedu skroz:haha:...pozzz

Jest sperploca je u pitanju.Necu nicim farbati ipak im hranu tu stavljam.Grickaju ali ne toliko zato sto uvek imaju neko drvo u kavezu,trenutno je sljiva aktuelna,jer je vreme orezivanja.
 
Pa kolega pazi da se ne napiju od sljive:haha:...mozda da si samo preko ruba stavio po jedno 3 cm sa jedne i druge strane lim pa bi to koliko toliko opet zastitilo hranilice!
 
Nazad
Vrh