McCormick

zrine892 je napisao(la):
za koga radi ? jel mozda za euromakinu ? mislim da nema te firme kod vas koji zastupa mcormicka i landinija...

euromakina zastupa Landinija sedište u Irigu
 
zrine892 je napisao(la):
dsc004991024x768.jpg


traktor od moga kolege....pa koliko sam cuo po prici da bas nije zadovoljan s njime,par puta je zavrsio na servis zbog nekakvih cemeringa sto mu ulje curilo,kocnice mu nisu valjale...inace traktor ima godinu dana star...full oprema osim sto nema puzajuće brzine koje su mu potrebne zbog kopanja jarkova


tu je gregorije!!!!!



to je zeljkov raktor druze ako se nevaram.....traktor je imao neku zajebanciju sa nekom gumicom i to je otklonjeno za dva dana, nisam siguran da li smo ga poceli raditi isti dan kada ga je doterao ili sutra, imamo mi jos traktora koje treba odrzavati......, ali znam da je mu je traktor sredjen u roku od neka dva dana i vracen nazad.....znaci dva dana je otprilike stajao.......ne vidim tome neki problem....
vuce sa njim vogela 4 glave, kometovu tanjiracu....taj traktor ako se ne varam ima 135 konja....to jest ako sam pogodio ciji je trektor....i to je jedini traktor iz te serije koji je ikada usao u nasu radionicu, tako da je traktor ok...

a ti roberte....nisam se ja vencao za te traktore nego ih radim i hvalim jer znam da su dobri....da nevaljaju ja bih cutao, nebi nista rekao....kako kazu, kad nemas nesto lepo da kazes onda bolje da cutis
Post je spojen: [time]1258414044[/time]
_________________________________________________
Dragan18 je napisao(la):
ima ima GREGORIJE JAVI SE :ppozdrav:

zastupnik je cini mi se AGRO CESLA iz Novog Sada :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1258383109[/time]
_________________________________________________
http://www.agrocesla.com/site/sr/home/

naravno.....
:D :D :D agro cesla :D :D :D :cool: :D :D :D agro cesla :D :D :D :cool: :D :D :D agro cesla :D :D :D :cool: :D :D :D agro cesla :D :D :D :cool: :D :D :D agro cesla :D :D :D
 
ovako druze...mislim da nije njegov traktor...jer vlasnik tog traktora se ne zove zeljko :)...taj traktor se nalazi u HR...donjem miholjcu...taj traktor vuče 3 brazda georgi besonic tako nekako prekretač...i da upravu si to je 135 ks..ocito da ta nova serija ima problema s time cemeringima...
a cuj nemoj mene krivo shvatit lijepo si rekao za taj problem sto se to dogada...cuj ako si platio traktora koji je vrije 65 000 eura onda neka izvoli da bude ispravan i da radi traktor a ne da mi ide po servisima...kuzis sta sam htio reci....bez uvrede :)
 
kralju ja sam kontao da je to neki od traktora u srbiji koji mi odrzavamo......video sam kombajn iza, nas jedan musterija iz subotice koji ima ovakav traktror ima i takav kombajn.....nebitno, pogresio sam.....

taj traktor kosta kod nas oko 50 000e.........i opet ponavljam, jedini je koji je bio u nasoj radionici na popravci, iz te serije....ja opet nevidim zasto je to problem.....uzet i vracen za dva dana, troskove smo naravno mi snosili.....pa nespava valjda majku mu u njemu pa ta dva dana je bez krpva nad glavom.....

i to nije kralju neki problem koji se dogadja, to je nesto sto se jednom dogodilo.....
ja ti samo jos jednom kazem da taj traktor od 135 konja vuce vogela od 4 glave na bilo kojoj dubini....propisnoj.
 
kod nas kosta toliko...ali opet a sta da se to dogodi usred sezone ? srecom pa mu se nije to dogodilo usred sezone pa da je morao gubiti dane...a sto se tice mcormicka..ima ga jedan u susjednom selu 150 starija serija 2004 godiste mislim da je...inace jos nije ni kvara imao...ako se ne varam ima oko 3000 radnih sati taj traktor...inace sve pohvale o tom traktoru...ali kada je onaj doterao novog malo sam se uplasio tog mcormicka...
 
zrine892 je napisao(la):
kod nas kosta toliko...ali opet a sta da se to dogodi usred sezone ? srecom pa mu se nije to dogodilo usred sezone pa da je morao gubiti dane...a sto se tice mcormicka..ima ga jedan u susjednom selu 150 starija serija 2004 godiste mislim da je...inace jos nije ni kvara imao...ako se ne varam ima oko 3000 radnih sati taj traktor...inace sve pohvale o tom traktoru...ali kada je onaj doterao novog malo sam se uplasio tog mcormicka...

ne kritikujem ja tvoje komentare, niti pocinjem svadju.....samo kazem da ako stane na dva dana i usred sezone.....sta da se radi, gledamo da sredimo u najkracem mogucem roku, niko na svetu nije propao sto mu trakto stoji dva dana, recimo......da je kombajn onda je frka............masine su to druze, mora biti kvarova, ne najave bas uvek kada misle da se pokvare :cool: .....
 
zrine892 je napisao(la):
istina druze...ali kuda bas novi :D :D

j... ga.....desi se nekad....zato smo mi tu.... :D :D :D

Edit by Dragan : sve poruke koje se ne ticu teme su izbrisane ,a privatne prepiske nastavite neometano u privatnim porukama.
Post je spojen: [time]1258496984[/time]
_________________________________________________
vidim malo ste skresali komentare....ma nema veze....tako verovano i treba....samo nisam video da li se neko jos ubacivao u razgovor.....nisam stigao da procitam...
 
ja imam McCORMICK TTX 230 znaci traktor nije preskup ali traktor radi svoj posao kako treba i sta se od njega ocekuje vuce bez ikakvih problema 5 glava plug resetkaste daske zna GREGORIJE kada sam ga uzeo i sta sam pored njega jos pazario u agrocesli znaci traktor je masina..Spremac od 7metara mu je strasno lako vuci ali vece netreba videce na youtube snimak sta radi sa spremacom od 7 metara ..Inace SVI ti novi traktori su isti samo drugi ga pravi ...Mostove prave 2 proizvodjaca na svetu,sedista isto tako samo sto se na haubi ili sedistu nalazi McCORMICK,FENDT,CLAAS,NEW HOLLAND itd ali to je sve isto za 10-tak godina bice da se kupi isprogramirana masina kojoj samo ukucas koordinate njive i ona sama sve radi a ti sedis kuci i pijes pivo i uzivas...Pozdravvv :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
kada sam slobodan,tj. kada moje poslove privedem kraju,pomazem teci i kod njega vozim mtx 150.Masina je odlicna :D
 
gregorije83 da te pitam nesto. pre jedno cini mi se dve godine, bilo je isto problema sa jednim McCORMICK-om iz Erdevika (srem) vlasnik se preziva Sremčić isto je 135-ica u pitanju, jel znas sta je tu bil u pitanju? bilo je oko tog traktora dosta problema, bio je i dugo na servisu, meni se cini da muje menjac stekao, ili tako nesto... jesi tad radio u agroCesli?
 
mucobieno je napisao(la):
gregorije83 da te pitam nesto. pre jedno cini mi se dve godine, bilo je isto problema sa jednim McCORMICK-om iz Erdevika (srem) vlasnik se preziva Sremčić isto je 135-ica u pitanju, jel znas sta je tu bil u pitanju? bilo je oko tog traktora dosta problema, bio je i dugo na servisu, meni se cini da muje menjac stekao, ili tako nesto... jesi tad radio u agroCesli?

radio sam ali nisam cuo za taj trektor......nekoliko traktora u sremu odrzava euro makina....verovatno su onu radili taj, jer da smo mi sigurno bi znao za njega....
 
Da Euromakina je bila zastupnik i McCormick i Landini traktora ali kako smo videli da je landini prodavaniji traktor i u odnosu prodaje drzi 70/30 posto naprama mccormicku odlucili smo se za jednu marku.
I realno Landini ima veci brand nego ga ima mccormic jer se on ipak poceo ponovno proizvoditi tek prije 10-ak godina.

i Landini izbacije danas Hi-tech traktore i razlika je samo u boji pa cemu onda buniti trziste i imati 2 marke.
 
agromen1 je napisao(la):
Da Euromakina je bila zastupnik i McCormick i Landini traktora ali kako smo videli da je landini prodavaniji traktor i u odnosu prodaje drzi 70/30 posto naprama mccormicku odlucili smo se za jednu marku.
I realno Landini ima veci brand nego ga ima mccormic jer se on ipak poceo ponovno proizvoditi tek prije 10-ak godina.

i Landini izbacije danas Hi-tech traktore i razlika je samo u boji pa cemu onda buniti trziste i imati 2 marke.

nemoj kralju praviti zabunu sada.....neke serije se razlikuju samo u boji....ali ne sve, neke serije nemaju veze jedne sa drugom....

a sto se tice toga ko ima veci brend a pogotovo toga koji je prodavaniji.....to sto si ti rekao je mozda tacno kod vas....u srbiji nije
 
Nazad
Vrh