McCormick

na mojoj rakovici su nosaci od metala!!
 
nije im cjela plasticna,kostur je metalni,a plastika svuda okolo je sasvim normalna stvar....
 
abro je napisao(la):
gregorije83
Ako uporedujes kvalitet ta dva traktora :sta: , cemu onda razlika u ceni. Kao predstavnik cesle na ovom forumu iznenadujes me sa takvim odgovorom...
:cao:

ajde da mi to objasnis.....kako ja to iznenadjujem.....prva stvar, mc cormick je jeftiniji!!!!!

druga stvar, imamo servis za te traktore......

treba li jos da nabrajam?
Post je spojen: [time]1257528016[/time]
_________________________________________________
Nikola_91 je napisao(la):
na mojoj rakovici su nosaci od metala!!

na mojoj rakovica 65s su plasticni.....kao sto je vec recemo kostur je metalni a plastika je ubacena gde god je mogla da zameni metal.........i to je kod svih proizvodjaca tako....nije neka tajna zasto........
 
gregorije83

Decko nisam osoba za svadu, ali mi nije jasno kako mozes uporedivati mc cormick sa rakovicom, i od cega je to mc jeftiniji od rakovice :sta: ?
 
Samo da vas obavestim da Rakovica i MekKormik imaju zajednickog pretka
tj Landini.Israwi me ako gresim Gregorije?Sta si mislio kad kazes da je
MekKormik jeftiniji,jel istoj konjazi kao Rakovica?
 
bewisa je napisao(la):
Samo da vas obavestim da Rakovica i MekKormik imaju zajednickog pretka
tj Landini.Israwi me ako gresim Gregorije?Sta si mislio kad kazes da je
MekKormik jeftiniji,jel istoj konjazi kao Rakovica?

kralju govorim o poredjenju sa landinijem......

nije bitna rakovica, dao sam samo primer na pitanje o plastici u kabini, to nema veze sa poredjenjem sa landinijem......nosac zadnjeg stakla je plastican.....kao i na novoj rakovici i na svim novijim traktorima.....
Post je spojen: [time]1257537330[/time]
_________________________________________________
abro je napisao(la):
gregorije83

Decko nisam osoba za svadu, ali mi nije jasno kako mozes uporedivati mc cormick sa rakovicom, i od cega je to mc jeftiniji od rakovice :sta: ?

abro

decko nisam nija covek za svadju ali sam covek koji zna da cita.....ako pogledas zadnju poduku na prethodnoj strani videces da se neradi o poredjenju mc cormicka i rakovice nego cormicka i landinija, tacnije poredjenje dve serije tih traktora.....svi moji odgovori o poredjenju su vezani za to......da si to procitao nebi se puno iznenadjivao.... :D :D :D
 
Ok razumeo kapetane,da pojasnim ko nije.McCormick i Landini su prakticno isti
traktori samo sto je McCormick jeftiniji i ima bolji servis. :D
 
rakovica i mcormick nemaju zajednickog pretka.landini kopira starog ford serije preko 220ks,azjednicka poveznica landinija i Mc je c max Mc ove serije,landinijeva serija se zove drukcije,al Mc se zasanivaju na case-ovim serijama cx i mc.vjerujem da su ti modeli bolji od c max-a.to je moje misljenje.prije ce bit da je landini jeftiniji neg McC
 
gregorije83 je napisao(la):
Nikola_91 je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
Nikola_91 je napisao(la):
sve je kod njih dobro ! ! ::svaka cast:: samo im je najveca mana sto im ja kabina cela plasticna! ::lose::

ako ti tako kaze, mada nisam to najbolje razume, sta je od plastike?
veci deo kabine . imaju ga kod mene u skoli , i prosle god kad je bila setva kukuruza njma su pukli nosaci zadnjeg stakla i staklo im otpalo! a nosaci su pukli jer su bili od plastike! bar ja tako mislim.

a od cega da budu nosaci....na staroj rakovici nosaci zadnjeg stakla su od plastike..........na svim novim traktorima isto........
Izvini ako sam pogresno shvatio, a moj komentar se odnosi na ovu poruku. Sto se tice " ja sam covek koji zna da cita " , onda ja sam taj sto je ucio "citaj kako je napisano." :D :D :D
 
Bare video sam kod lika u Krusevcu Landuni 75 ks sa Perkins motorom S-44.
Potpuno isti kao Rakovica 75 samo malo drugacija hauba.
 
Bare je napisao(la):
rakovica i mcormick nemaju zajednickog pretka.landini kopira starog ford serije preko 220ks,azjednicka poveznica landinija i Mc je c max Mc ove serije,landinijeva serija se zove drukcije,al Mc se zasanivaju na case-ovim serijama cx i mc.vjerujem da su ti modeli bolji od c max-a.to je moje misljenje.prije ce bit da je landini jeftiniji neg McC

nije kralju jeftiniji, kod nas je ta serija dostga jeftinija, neznam tacno koliko ali znam da je jeftinija.......malo im je problem, po meni, to sto nemaju servis, ili ga imaju pa je slab........mislim da smo mi dosta ozbiljnija firma, ali to je samo moje misljenje, nikog ne podcenjujem.........
Post je spojen: [time]1257637660[/time]
_________________________________________________
abro je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
Nikola_91 je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
Nikola_91 je napisao(la):
sve je kod njih dobro ! ! ::svaka cast:: samo im je najveca mana sto im ja kabina cela plasticna! ::lose::

ako ti tako kaze, mada nisam to najbolje razume, sta je od plastike?
veci deo kabine . imaju ga kod mene u skoli , i prosle god kad je bila setva kukuruza njma su pukli nosaci zadnjeg stakla i staklo im otpalo! a nosaci su pukli jer su bili od plastike! bar ja tako mislim.

a od cega da budu nosaci....na staroj rakovici nosaci zadnjeg stakla su od plastike..........na svim novim traktorima isto........
Izvini ako sam pogresno shvatio, a moj komentar se odnosi na ovu poruku. Sto se tice " ja sam covek koji zna da cita " , onda ja sam taj sto je ucio "citaj kako je napisano." :D :D :D

u pravu si ti kralju, treba citati kako je napisano ali svaka knjiga se cita od pocetka........nebitno, vazno je da smo se mi sada razumeli........... :D :D :D
 
kod mene na rakovici staklo upada u keder a keder se stavlja na metalni okvir! a taj metalni okvir se drzi sa dve sarke za kabinu! i tako mi je na svim staklima!
 
Nikola_91 je napisao(la):
kod mene na rakovici staklo upada u keder a keder se stavlja na metalni okvir! a taj metalni okvir se drzi sa dve sarke za kabinu! i tako mi je na svim staklima!

moja je ona sa kockastom maskom, kao nesto novija...samo 15 godina :haha: :haha: :haha: malo su nam drugacije kabine izgleda ali nije ni bitno......cela prica se svodi na to da je na svom novim traktorima ubacena plastika gde god je mogla da se ubaci.........tako ti je kako ti je........
 
dsc004991024x768.jpg


traktor od moga kolege....pa koliko sam cuo po prici da bas nije zadovoljan s njime,par puta je zavrsio na servis zbog nekakvih cemeringa sto mu ulje curilo,kocnice mu nisu valjale...inace traktor ima godinu dana star...full oprema osim sto nema puzajuće brzine koje su mu potrebne zbog kopanja jarkova
 
Nazad
Vrh