McCormick

North ARMY je napisao(la):
Kako se ovde palamudi.
Da imam para kupio bih sva 3 i jedina investicija bi bila u kupovinu novih satova ili da platim elektronsku regolaciju motocasova da se prepolove,pa bih prodao te iste traktore sa pricom kako su koristeni da vuku vodu za prskalice i kako su ih vozile babe dok idu nedeljom na pijacu.Sa takvim pricama se prodaje vecina masina kod nas i svima je fakat lakse da poveruju u laz.
То је већ близу криминала а ти испадаш преварант што може да кошта, а и власници форума треба са тобом мало озбиљније да поразговарају.
 
Za 10000-12000 se prodaju traktori koji su 1985-1990 godište, i manje snage od ovih, sa ko zna koliko radnih sati... možda ovi ipak nisu skupi? :sta:
 
forvarder je napisao(la):
То је већ близу криминала а ти испадаш преварант што може да кошта, а и власници форума треба са тобом мало озбиљније да поразговарају.
jel?
pa onda svi zatvori u drzavi ne bi imali mesta koliko bi bilo pacijenata.
 
forvarder je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
Kako se ovde palamudi.
Da imam para kupio bih sva 3 i jedina investicija bi bila u kupovinu novih satova ili da platim elektronsku regolaciju motocasova da se prepolove,pa bih prodao te iste traktore sa pricom kako su koristeni da vuku vodu za prskalice i kako su ih vozile babe dok idu nedeljom na pijacu.Sa takvim pricama se prodaje vecina masina kod nas i svima je fakat lakse da poveruju u laz.
То је већ близу криминала а ти испадаш преварант што може да кошта, а и власници форума треба са тобом мало озбиљније да поразговарају.
Kleveta ne vredi,kako biste nasli dokaz da sam vratio moto casove,jel imate neki nacin da dokazete kako je neko vratio ??
 
Jel zna neko gdje ima dijelova za ove veliko McCormick traktore? Ja gledao na netu, nema nigdje. Bas me zanima koliko bi izasla generalka motora, spojnice i hidraulike (pretpostavimo da je mjenjač OK).
 
oj ljudi sta vi pricate
izdrzadje taj trakotor jos ihihih sati,jbt treba u njega uloziti,ali posle znas sta imas,i kad sve generalises dobices nov traktor za troduplo manju cijenu nego sto nov kosta, jes da nije za uporedbu,ali kod mene prijatelj ima malog tomu od 18ks,traktor se kako vi kazete usro od posla,ima preo 30000 radnih sati,dosad tri generalke jedna specijala,diferencijali mjenjani vise od 3 puta jer su se potrosili jer traktor ne izlazi iz sume,mjenjac,hidrualika nikad dirani rade i dan danas,traktor se niej ni preplovio,niti je istruno,niti su se kucista raspala,kad moze jedan mali tomo vinkovic da izdrzi toliko radnih sati sto ne bi jedan McCromick koji je duplo bolje i kvalitetnije napravljen
 
zombie_666 je napisao(la):
Jel zna neko gdje ima dijelova za ove veliko McCormick traktore? Ja gledao na netu, nema nigdje. Bas me zanima koliko bi izasla generalka motora, spojnice i hidraulike (pretpostavimo da je mjenjač OK).

ne znam tacno cene ali da se naruci nov kompletan motor......izadje negde oko 10000 eura...a remont menjaca nije toliko skup, niti delovi niti ruke...

a vec sam nekoliko puta napisao...

Agro Cesla Novi Sad je firma koja zastupa Mc Cormick traktore na nasem trzistu!!!
 
Koja je fora sa ovim zastupnikom i ovim cenama za McCormick traktore iz zadnjeg "Poljoprivrednika"?Postoji u novinama sajt ali google kaze drugacije http://www.agromondo.rs/
Z
ar nije cesla generalni zastupnik za njih?
 
@Spajki
Cena je bez PDV-a i verovatno bez ikakve opreme..kada se sve uracuna cena sigurno ide uveliko preko 70000e.
 
Tu firmu je otvorio jedan od bivših direktora Agro Cesla, i za sad traktore prodaje na foru "znaš to su ekstra traktori pa ja sam to radio u Cesli znate me odatle, vi samo uplatite traktor i isti vam stiže za verovatno 15 dana".Dakle prodaje traktore sa papira-prospekta i na foru "idi kod nekog ko ima takav traktor što te interesuje pa vidi i probaj kako radi".
Ne govorim da je čovek prevarant, ali jako ne ozbiljno radi!
 
Tu firmu je otvorio jedan od bivših direktora Agro Cesla, i za sad traktore prodaje na foru "znaš to su ekstra traktori pa ja sam to radio u Cesli znate me odatle, vi samo uplatite traktor i isti vam stiže za verovatno 15 dana".Dakle prodaje traktore sa papira-prospekta i na foru "idi kod nekog ko ima takav traktor što te interesuje pa vidi i probaj kako radi".
Ne govorim da je čovek prevarant, ali jako ne ozbiljno radi!
i ja to kazem,bio sam tamo sve je tako kako si napisao!
 
Tu firmu je otvorio jedan od bivših direktora Agro Cesla, i za sad traktore prodaje na foru "znaš to su ekstra traktori pa ja sam to radio u Cesli znate me odatle, vi samo uplatite traktor i isti vam stiže za verovatno 15 dana".Dakle prodaje traktore sa papira-prospekta i na foru "idi kod nekog ko ima takav traktor što te interesuje pa vidi i probaj kako radi".
Ne govorim da je čovek prevarant, ali jako ne ozbiljno radi!

Tu ste u pravu. Otvorili su "firmu" na Bulevaru koja jedva ima 20 kvadrata. Hoće momci da vode posao, a nemaju gde traktore da drže pa se pozivaju na bivšu firmu i turaju u ruke katalog. Da su traktori dobri-i nisu baš. Čuo sam od jednog prijatelja iz Banata da je jednom kormiku (280 KS) crkao motor i da je poduže čekao servisiranje. Ipak su Džon Dir, Klas i Dojc traktori bez konkurencije. Sve ostalo je Made in China! :)
 
To što je stradao motor ne znači da je traktor loš, zato što taj motor ne proizvodi McCormick nego Cummins(SAD), a i veliko je pitanje kako je taj traktor korišćen i kako je održavan, još ako je traktor iz Žitišta tj. iz Agroživa onda me i ne čudi što je motor stradao.McCormick nije Kineska marka niti se proizvodi u Kini, pravi se u Italiji, da je loš nije tačno, ali nije ni najbolji.
 
Nazad
Vrh