Zmaj 141,142 Opšta tema.

Ne niti bi mi bas 142 ikad pao na pamet.
 
Za ostale kombajne su cene za ruke i veće, verovatno samo zbog imena... Čekaj, pa zar ti neprodaješ onog New Hollanda?
 
Davno sam obećo slike stola za Uljanu Repici za Zmaj 142 koji drugar ujedno i prodaje a neznam koliko traži ali ako koga interesuje poslaću broj telefona
 
Колико новаца је реално дати за 142-ку са кукурузним(сечка) и житним адаптером,да је у солидном неком стању?
 
Има их по огласима свакаквих и има их доста знам да се мора уложити у сваку половну машину...али да не буде баш неки гроб јбг
 
Možda ne može za 5.... Ali, za malo više može.
Evo par primera
https://www.svastara.rs/oglas/poljo...poljoprivredna-vozila/prodajem-kombajn-999903
Prodavao je jedan naš član iz mog šora, doduše slabo aktivan u pisanju ali verujem da prati forum, zmaja (jedino mislim da je 141, ali verujem modifikovan na 142) sa adapterom za kukuruz sa sečkom i hederom za žito za 6000e. Ne znam da li ga je prodao i da li je to bila fiksna cena ali verujem da je bio u sasvim pristojnom stanju. Može da se nađe, samo treba pratiti oglase.
 
Планирам за следећу сезону да узмем Змаја па зато питам....Имаћу и доста времена да бирам пратим разпитујем се,тако да ће ова тема бити актуелна што се мене тиче.Ако и неко од колега има можемо диванити мада ме занима и са Мечкиним мотором....
 
Ja licno ne bih kupovao te skuplje od 10k eura,nista od toga nije nova roba i nzm kad je remont uradjen,lezajeve ne mozes videti u kom su stanju,i mogu ti otkazati ,neki,na njivi,nebitno sto je kombajn utegnut.Ja sam uvek sa remont,kupis krs i zamenis sve sto ti padne na pamet skoro,ne moras odma sve naravno.
 
Svakakvih cena ima, kao i kombajna ali i definicija-viđenje stanja kombajna. Mislim i od strane kupca.... Pa kad se kaže solidan kombajn.... Jbg ajd ga definiši. Širok pojam.
 
Nazad
Vrh