Laverda

:DOk druze,to mi se svidja.Na klipu je rew200 bez secke a jel kod nas secka u standardnoj
opremi?Taj motor od 175 ks mora da koristi eurodizel ili moze i D-2?
 
bewisa je napisao(la):
:DOk druze,to mi se svidja.Na klipu je rew200 bez secke a jel kod nas secka u standardnoj
opremi?Taj motor od 175 ks mora da koristi eurodizel ili moze i D-2?

trebao bi euro......secka je u standardnoj opremi
Post je spojen: [time]1257277447[/time]
_________________________________________________
kombajner je napisao(la):
i ja mislim da je samo repostaza u turskoj... vidjao sam i REW225 bez secke ...

100% samo reportaza
 
Brate Gregorije negde sam procitao da ce nasa drzava subvencionisati 40 posto cene novih
konbajna.Nesto kao kapitalna dobit u Hrvatskoj ako sam dobro razumeo.
Da li si ti nesto cuo o tome?
 
bewisa je napisao(la):
Brate Gregorije negde sam procitao da ce nasa drzava subvencionisati 40 posto cene novih
konbajna.Nesto kao kapitalna dobit u Hrvatskoj ako sam dobro razumeo.
Da li si ti nesto cuo o tome?



evo i ovi moji iz firme kazu da nema nista od toga....tacnije da nisu nista culi
 
Bewisa, tebi je bar lako,kod Vas u Sapcu je agencija za agrarna placanja pa se raspitaj.Mozda i bude nesto o ko tih dotacija za vece investicije,ali treba sacekati prvo budzet.
 
mucobieno je napisao(la):
gregorije83 svaka cast za masinu... mislim da vise niko na forumu nece nista reci za italijane :)

hvala, trudim se da opravdam mou masinu....za sada ide ok.....moram samo paziti da je ne ureknem.....
Post je spojen: [time]1260975583[/time]
_________________________________________________
slike sa sajma u nemackoj

2e6hcpi.jpg


2ry4ohu.jpg


4pxs03.jpg


af9gti.jpg


mw8v28.jpg


ffa2pd.jpg


jsgape.jpg
 
na dobrom si putu... :D jel dolazis ti i na sajam u NS-u posto laverda je uvek zakljucana, pa da se malo pogleda... nema smisla gledati ju samo sa stepenica...
 
mucobieno je napisao(la):
na dobrom si putu... :D jel dolazis ti i na sajam u NS-u posto laverda je uvek zakljucana, pa da se malo pogleda... nema smisla gledati ju samo sa stepenica...

ma nemas frke druze....samo mene trazi....mozes i da je provozas ako hoces...... :D :D :D
 
bice dovoljno da ju detaljno pogledam, i dobijem poneki prospekat... o njima znam najmanje, a volim svasta da znam, pa kad vec radis za njih, zasto to neiskoristiti... ako se moze... :D
 
Nazad
Vrh