Laverda

Lepo to ide super masina ali mi nije jasno zasto ostavis ono vitlo da zvrnda dok kipujes.Kako mi je jedan vozac objasnio clas moze da nasteluje da kad digne heder automatski kosa i vitlo uspori .Rec je o nekom leksionu.
 
kombajner je napisao(la):
masina ide (zasto je zito tako nisko)??

sve sto kosim za tog coveka su neke nove sorte.....negde je nisko, negde visoko....ima svakakvih....


a neiskljucujem heder....., nema potrebe....u kabini se to necuje jako......a kada ga palim trebalo bi da smanjujem gas.....pa da ga povecavam....ovako sam navikao......
 
dr Dule je napisao(la):
da se ne lazemo, ide laverda ko nevreme ::svaka cast::


hvala :cool: :cool: :cool:
Post je spojen: [time]1247598696[/time]
_________________________________________________
kiraj je napisao(la):
Da li znas koliki su mu prinosi?

nemM POJIM....ovo sto sam mu danas radio je nenormalno......jedva se vratim do kraja da kipujem a kraca je duz od ostalih koje sam mu radio.....pitacu ga sutra koja je sorta
 
Dobar kombaj...dobar! Samo sto nije za nas obicne seljake, ja bi morao da spojim sve svoje njive na jedno mesto da bi mi se isplatilo terati ovako strasan kombajn...a i onda bi bio za dan gotov!
 
danger je napisao(la):
e steta sto ja to nemogu da vidim,taj PTT internet :udri: :udri: :udri: :zli: :udri: :zli: :udri: :zli: :udri:

ti imas privilegije....mozes da dodjes kod mene kad hoces i da ga vidis .. :cao: :cao: :cao:
Post je spojen: [time]1247608307[/time]
_________________________________________________
gregorije83 je napisao(la):
danger je napisao(la):
e steta sto ja to nemogu da vidim,taj PTT internet :udri: :udri: :udri: :zli: :udri: :zli: :udri: :zli: :udri:

ti imas privilegije....mozes da dodjes kod mene kad hoces i da ga vidis .. :cao: :cao: :cao:

ma svi imate privilegije.......


zezam se.....mislim nezezam se........

ne zato sto je moj ali ja sam prezadovoljan.....
 
nesto mislim, ni ja se ne bi pozalio na ovakvu dres masinu. ne znam samo kako bih je proterao kroz obale i preko skladova. ma ne bi mogao ni da je okrenem a da me bar dvojica ne tuze sudu sto sam im zakacio bagremce
 
dr Dule je napisao(la):
nesto mislim, ni ja se ne bi pozalio na ovakvu dres masinu. ne znam samo kako bih je proterao kroz obale i preko skladova. ma ne bi mogao ni da je okrenem a da me bar dvojica ne tuze sudu sto sam im zakacio bagremce
\


e kralju.....kupis kolica....i nemas tih problema.....heder mi je 5.4.....bez kolica nemogu nigde

evo i jedan snimak iz kabine.......

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HexkM_jJYY4
[/youtube]
 
uopste nisam mislio na voznju sa hederom. kod mene ti je nekad problem proci i sa traktorom, a kamoli sa ovim cudom :ppozdrav:
 
Ide Laverda jako lepo u sta nisam ni sumnjao. Svaki savremeni kombajn je dobar i ima veliki ucinak, razlike su samo u nijansama. Kome se sta vise svidja ili ko sta moze sebi da priusti to kupuje.

Zelim ti sve najbolje u vezi kombajna i da imas puno posla da bez problema mozes da placas rate a i da zaradis koji dinar.
 
cicimoric je napisao(la):
Ide Laverda jako lepo u sta nisam ni sumnjao. Svaki savremeni kombajn je dobar i ima veliki ucinak, razlike su samo u nijansama. Kome se sta vise svidja ili ko sta moze sebi da priusti to kupuje.

Zelim ti sve najbolje u vezi kombajna i da imas puno posla da bez problema mozes da placas rate a i da zaradis koji dinar.

hvala druze.......... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1247671260[/time]
_________________________________________________
mali_lala je napisao(la):
Sve je to lepo ali je tiha muzika :ppozdrav:

razmisljao sam bas da ubacim, vufer neki :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh