Laverda

KishRobert je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
KishRobert je napisao(la):
ne moze covek da stigne,
koliko usluzno kosi...

ala si vickast ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

ponecu danas kameru i aparat pa cu slikati i snimati............
bok te mazo,jel ti ljubisa samardzic rezira i pise scenario kako da snimis tu tvoju laverdu?

kako si znao.......ti si neki pametan............. ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
gde si gregorije bre,e kad bi mene ovako masirali za slike ja bi se ubio,slikao bi makar i komsiju sa laverdom samo da smirim neke ovde pa nek misle da si to ti samo da te neprozivaju vise
 
danger je napisao(la):
gde si gregorije bre,e kad bi mene ovako masirali za slike ja bi se ubio,slikao bi makar i komsiju sa laverdom samo da smirim neke ovde pa nek misle da si to ti samo da te neprozivaju vise

e kralju.....radi se, da ne ureknem.....neznam ni gde mi je kombajn danas......nevozim ja.....vozi tata malo i jedan momak......bice i slika i snimaka, samo se strpi......dobro je dok ima posla da se radi........
 
uh sunce ti ja da imam takav kombajn u svakom folderu bih drzao 2-3slike a ti nikad da naletis,pa ne radi taj kombajn u rusiji da ne ne mozes uloviti po njivama :bravo:
 
evo za sada jedan snimak....bice jos kasnije :D :D :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mo2RjFTI1jk [/youtube]
Edited by mityoo: Dodati youtube tagovi
 
menajmo se, teramo ja i jedan momak....ovo sada tera on a ja snimam...svez snimak od danas.......
Post je spojen: [time]1247522218[/time]
_________________________________________________
snimicu sutra jedan snimak iz kabine da se vidi kako izgleda iz unutra............
 
Nazad
Vrh