Laverda

Prava aždaja od mašine :cao:
 
Nasa PZ "Nase selo" iz Jagodnjaka, HR, ima Laverdu ali nisam siguran sad koji tip, stara tri godine, radi besprekorno, meni su skidali kukuruz jer sam imo kvar na Zmaju (lane) a nisam mogao cekati moralo se sejati. Odlican kombajn i mislim da nisi pogresio kad si ga pazario, u kukuruzima leti jedva da je ispratimo sa prikolicama, sretno sa masinom i :ppozdrav:
 
pa ako vi sve znate što onda ne kupite i vi laverdu nego čim neko nešto okači od slika i snimaka vi svi na njega navalite gregorije je okačio na vas je red gregorije :ppozdrav: :ppozdrav:
 
imam samo tri u racunaru......

prva je ispred kuce u deronjama

2q9x6k2.jpg


druga je na njivi u lalicu ako se nevaram
1679ro5.jpg


treca je skidanje sa kamiona kada sam ga kupio
25sycea.jpg


Editeb by NA uvredljivi delovi poruka i prozivke obrisani
Post je spojen: [time]1255885892[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]1255902313[/time]
_________________________________________________
sto se tice snimaka ima dva na sedmoj i osmoj strani pa nisam hteo da postavljam druge......
 
Jeste zove se Veroljub, kad god radim na njivi sa strojevima zadnja stvar sto mi pane na pamet je snimanje tako da mi nekad bude krivo sto nisam snimio nesto i navece sednem da pogledam forum i onda se sjetim i kazem si sutra cu ali opet od sve strke nista
 
dragan0611 je napisao(la):
Jeste zove se Veroljub, kad god radim na njivi sa strojevima zadnja stvar sto mi pane na pamet je snimanje tako da mi nekad bude krivo sto nisam snimio nesto i navece sednem da pogledam forum i onda se sjetim i kazem si sutra cu ali opet od sve strke nista

pozdravi mi veroljuba.....zace on ko je......
 
:bravo: Pozdrav ja sam novi clan.Gregorije,bravo za stroj!Da li se pravi manji kombajn Laverda sa kosom od 3-4 metra zahvata?I znas li mozda orjentaciona njegovu cenu?
 
pozdrav druze..........najmanja kosa je 4.8 metara.....motor je obican, nije comon rail, snaga je 175 konja, .......cena je oko 100 000 ::novac:: ::novac:: ::novac::, ako te zanima jos nesto pitaj samo
 
100000 sa PDV-om,heder 4,80m zitna varijanta ako sam dobro razumeo.Za njega bi odgovarao kukuruzni adapter od 4 reda?Interesuje me jos koliko traje garantni rok i opskrbljenost rezervnim delovima?
 
ima u srbijinekoliko komada tih manjih....svi nose adapter kukuruzni petoredni....i taman mu je....ima i viska snage i svega sto mu treba....drugar iz lukiceva mi kaze da ga je u jakom kukuruzu terao od 8-15 km/h tako da adapter petoredni je ok za njega.....

sto se tice garancije ona je godinu dana ili 1200 radnih sati, sta pe istekne.....

za edlove nemoj da brines, sve imamo.....normalno nemamo motor na lageru recimo, ali sve sto odlazi i jos mnogo toga sto ne odlazi imamo....lager le velik, a u slucaju da se nesto desi a da mi nemamo deo na lageru, narucuje se dhl postom i tu je sutra ili se ide u italiju po deo......nemoras da brines zbog delova..... :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
:D :ppozdrav:A adapter Kapelo 5-oredni.Kolika je razlika ceni 4 i5 redi?Meni taj 5-oredni nekako asimetrican,a kod nas se seje uglavnom sa 4 reda pa mi to bolja varijanta(mozda gresim).
 
Ok druze,sad sam isao na sajt agro-cesle i nisam nasao taj od 175 ks.Koji je to model i serija?
 
North ARMY je napisao(la):
gregorije nije valda da tvoja masina tera samo 5 redova :sta:
e kralju. tera on 6 kao od sale ali ima tu nekih drugih stvari koje su prelomile kad sam kupovao..........
trebaju mi zadnji tegovi, nosaci tegova, adapter mora da bude sklopiv jer se puno selim a sestoredni kruti je sirok jako.........e to ti je jos 15 000 eura.....to me je omelo u kupovini sestorednog :cool: :cool: :cool:
Post je spojen: [time]1257147781[/time]
_________________________________________________
bewisa je napisao(la):
Ok druze,sad sam isao na sajt agro-cesle i nisam nasao taj od 175 ks.Koji je to model i serija?

mozda ga kolega jos nije ubacio.....to ti je rew 200
 
:sta:Gregorije koliko vidim rew200 se proizvodi u Turskoj a tvoj?Pitao sam za razliku u ceni 4 i 5redova a ne 5 i 6.Sorry
 
bewisa je napisao(la):
:sta:Gregorije koliko vidim rew200 se proizvodi u Turskoj a tvoj?Pitao sam za razliku u ceni 4 i 5redova a ne 5 i 6.Sorry

neznam kralju koliko kosta cetvororedni adapter, prodali smo za dve godine oko 60 adaptera ali ni jedan cetvororedni....ima u ponudi, cim saznam cenu javljam, a za koji ti kombajn treba, i od toga zavisi cena.....

ovaj klip je verovatno snimljen turskoj, to je reportaza, reklama za njihivig dilera....nema ni jedan laverdin kombajn veze sa turskom niti bilo kojom drugom zemljom osim italije....svi kombajni, dezervni delovi, sve se pravi na jednom mestu, u fabrici u italiji, bio sam ja u fabrici pre par meseci, nemozes da zamislis koliki je to kompleks, ostao sam bez reci kad sam video.......... :D :D :D
 
Nazad
Vrh