Startno djubrenje

Neznam da li imt kutije mogu da bacaju superstart ali ako mogu eno u oglasima clan lacky prodaje kupi to i cepaj:ppozdrav:
 
Cini mi se da bi na Nodet/Olt-u mogao da se iskoristi onaj sistem za insekticid da bi se ubacivao super start.
 
Imam ja taj kos ali to radi na vakum posto ima jos jedna turbina i ima neke ajde da kazemo dizne pa posipa u red na seme. Mozda bi i moglo ako je taj superstart ko griz.Nego kad smo vec kod kutija da li neko zna gde ima da se kupe cetvrtaste osovine za imt kutije kupio sam kutije na kojima su sestougaone koji su mi visak i rado bi ih poklonio nekom ako mu trebaju
 
Ja polako propremam Nodetku za setvu i startno djubrenje ,danas postavio kutije {IMT sa sejalice },malo muku mucim sa ulagacima jer smo probali ja i sin da vucemo jedan kroz vlaznu zemlju i zapusava se cev kroz koju treba da prolazi djubrivo tako da ta ideja otpada i sad sam u potrazi za ulagacima od IMT sejalice za kukuruz {oni kao raonik slicno} pa ako neko ima a netrebaju mu neka se javi.Takodje mi fale i oni levkovi da tako kazem na koje se navuce crevo ispod kutije a neznam ni gde to da trazim.Kad bude gotova moracu da zovem MDRASKA da dodje da slika pa da stavimo slike
 
Da li je nekome ostalo od lane malo ovog djubriva , super start? Treba mi oko 1kg, platicu koliko treba
 
Jel pravio neko ogled da li ima razlike sa i bez startnog djubreta? Ja sam radio 2017 i tu se nesto malo primetilo tokom vegetacije al ove prosle 2018 bas nista.
 
jel ima neko na diskosnoj Majevici ugradjen uredjaj za S.Start djubriva? Pokusavam nesto da sklopim, sve je manje vise jasno sem pozicije na sejalici gde se djubrivo pusta u red. Ima par stranica ispred slika clana Diklofen montiranio na nodetku.Da li bi tako moglo i na Majevicu?
 
Pa i diskosna Majevica ima raonik i na njega se montira kao na Nodet.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Da li neko zna koliko kosta jedna zorkina kutija sa automatom za startno djubrivo?
 
Kolega planira setvu kukuruza sa super startom, rekao mi cenu iz neke apoteke ali nisam siguran..... Kao da je rekao 115din/kg, a vidim cenu na stovet-ovom sajtu 140din.
 
Nazad
Vrh