John Deere

moze li mi neko reci kakav je kombajn john deere 952 imam ponudu za njega nemam slike tek treba da stigne u zemlju receno mi je da je ekstra ocuvan
 
imam JD 630 i imam frke sa osovinama iz menjaca do tockova one caore se sjebu za cas osovina iz menjaca je konusna vremenom se napravila i sada gura cauru preko srafa pocepa ga i izadje malo sve mi izjede one zubice neznam sad dal neko ima neku popoc dal da ih pravim kod struga ili ima negde da se kupe:haha:?
 
evo danas malo sipao naftu sipao vodu malo stelovao pa hteo da upalim ali nisam izvadio vazduh kako treba i sutra cu da ga upalim sad nisam imao kad!! a za kabino oce neko nesto da mi kaze??
 
Jos kako vredi kabina i ako nema klimu! Sunce, kisa, vetar.... i da ne spominjem ko radi kukuruz pa kad dodju novembarski hladni i kratki dani onda kabina ::novac:: vredi!
 
Kod nas se radi samo jecam i psenica, tako da mi kabina nije potrebna jer je prilicno visok i ima daleko manje prasine nego clas ili neki drugi.
 
mityoo kabina vredi bar za mene i moracu da je napravim ili da je kupim ali nemam ideju ko ima ideju ili neku kabinu nek mi pise ovde ili na P.P a za zimske dane za kukuruz tu je berac bourgoin sa grejanjem veoma tiha kabina!!! extra i on je hydrostatikue ima samo jednu rucku za menjac koliko se gura napred tako ubrzava i obrnuto !!!
 
Ja sam negde video JD kombaj sa Z142 kabinom...Samo neznam koji je to JD bio.... A kombaj je ako se nevaram u Mošorinu!
 
mityoo je napisao(la):
Ja sam negde video JD kombaj sa Z142 kabinom...Samo neznam koji je to JD bio.... A kombaj je ako se nevaram u Mošorinu!
ima ga i kod nas,ali od z 125,to je preteca z161.
 
Како најлакше (и најпростије) може да се направи хектарметер (или како се већ зове) за меренје овршене парцеле?
 
R.Bradic je napisao(la):
Како најлакше (и најпростије) може да се направи хектарметер (или како се већ зове) за меренје овршене парцеле?
E to bi i mene zanimalo, da se napravi ili kupi, da raščistimo već jednom sa potkradanjem kombajnera.
 
Nazad
Vrh