John Deere

Da tako bar kazu da se tamo pravi ali nesto cujem potrosnja veca i nise pokazali ako neko ima licna iskustva a ne price :)
 
Toj je u sustini Sampo comnia kombajn jd ih je kupio pa ih samo farbaju u zeleno... inace potpuno isti kombajn

Послато са SM-G900FD уз помоћ Тапатока
 
pozdrav kolege,činim uslugu kolegi,zna li neko gde se mogu naći delovi za prastari john deere lanz 150?konkretno,neki zupčanici za menjač?pozdrav.
 
Treba mi pomoć za drugara . Crkla mu PVP rosa master na 975 . Znate li gde bi mogao da pronađe ?
 
Jako tezak momenat. Ja sam jedva uspeo da nabavim, a da nije nova. Novu mozes naci za od prilike 1300 evra, a ja sam imao varijantu da dam moju i doplatim 800. Sa pumpom se obavezno menjaju i dizne koje su oko 50ak evra komad.
 
Zamenio je dve dizne koje su crkle ,a rotor treba da čeka najmanje 15 dana . A za 15 dana vrša gotova . Pa pokušava ako je moguće naći u što kraćem roku . Pumpu i dizne je nosio u Novo Miloševo

- - - - - - - - - -

Znate li gde bi još mogao da pita za reglažu pumpe
 
Problem je rosa master jer je made in usa. Jako tesko da se bilo sta ucini. Nova je preskupa spram cene kombajna, ali to moze biti jedino resenje.
 
Ne znam od čega mu odgovara rotaciona pa neka proba . verovatno da treba neku prepravku da odradi .
 
Rosa je vec rotaciona. Tesko da ce neka pasovati, a pre bilo koje operacije bitno je izmeriti obrtaje. Jedan kod nas je cackao pumpu pa mu klipnjaca izbila blok motora.
 
Novi stroj u firmi :ppozdrav:
John Deere W650i

NsUl5Ri.jpg


vmh69G9.jpg


1oXEYxa.jpg


xRfOK1D.jpg
 
Nazad
Vrh