Fendt

Svako favorizuje nekog proizvođača, u svim oblastima ne samo kod kombajna, iz samo njemu poznatih razloga. Ja takođe imam svoje miljenike, ali na forumu gledam da iznesem samo činjenice i proverene informacije koje su potvrđene dugogodišnjim radom u praksi, testiranjima, upoređivanjima.....
 
tacno tako kod nas su najvise zastupljeni i provereno dobri Claas-ovi kombajni, a za Laverdu nisam cuo do skoro a nije ni vecina ljudi tako da ti kombajni nece jos dugo zaziveti na nasem trzistu.
 
S3RiOUS je napisao(la):
tacno tako kod nas su najvise zastupljeni i provereno dobri Claas-ovi kombajni, a za Laverdu nisam cuo do skoro a nije ni vecina ljudi tako da ti kombajni nece jos dugo zaziveti na nasem trzistu.
cekaj samo malo, videces.......
 
Ma sve je to isto samo druga boja i vise ::novac:: ::novac:: ::novac:: ::novac:: Ali kada bi neki red napravili
1.Claas
2.Laverda
3.New Holland
4.Case
5.Fendt
 
Čugi je napisao(la):
Dobri jesu ali ne kao traktori, u ovom polju primat drži Claas.

Potpisujem, i jos da dodam pored klasovih kombajna beraca, jos i Claas Jaguar sekac silaze, to je zver pred kojom nestaje kukuruz u njivi guta ga u vidu magle, u mojoj blizini ima jedna farma veca i prosle godine kupili gore pomenutog diva ove godine cu otici malo da slikam krajem leta kako sece...inace placen je 500.000,00KM-250.000,00e

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ccMrskfmum0[/youtube]
Post je spojen: [time]петак, 02. април 2010. 00:35:00 MST[/time]
_________________________________________________
CLAAS LEXION

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-LUwOOr51Bs&feature=related[/youtube]

Is the best of...forever :D :ppozdrav:
Post je spojen: [time]петак, 02. април 2010. 09:59:35 MST[/time]
_________________________________________________
Fendt 9460 Rotor

342 kW / 459 PS

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4G1RgVtwSG8[/youtube]
 
Evo stiglo i u Hrvatsku
fendtkombajn1.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fendtkombajn2.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
fendtkombajn3.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Osnova mu je Dronningborg,u nasledstvu Massey kao moj,zatim Fendt.Laverda je drugaciji tip vrsalice,a sve to danas spada pad jedno ime a to je Agco.
 


Anketa: Da imate para koji nov kombajn biste kupili

Glasača287. Već ste glasali u ovoj anketi

  • Claas

    135 47.04%
  • Deutz-Fahr

    25 8.71%
  • John Deere

    32 11.15%
  • New Holland

    27 9.41%
  • Neku drugu marku

    9 3.14%
  • Zmaj

    33 11.50%
  • Djura-Djakovic

    2 0.70%
  • Laverda

    8 2.79%
  • Fendt

    3 1.05%
  • Cat

    3 1.05%
  • Massey Ferguson

    10 3.48%

    Evo sta anketa kaze na kom je mestu Fendt a na kom Laverda a na kom Klas!!!
 
Ala se u ovoj temi svašta piše.Ova poredjenja koji je kombajn najbolji i rang lista koja je objavljana da li je data od neke kontrolne kuće ili od vas ko je napisao šta bi ko želeo.Ako je ovo drugo ta se nigde ne priznaje jer osim jednog od ovih kombajna ostale niste probali nego samo pišete rekla kazala tako da će anketa biti izbrisana.Ovde su neki članovi čak favorizovali nekog proizvodjača kombajna, a taj ne može ni da primiriše nekim kombajnima koje je on naveo iz prostog razloga što on ima jednog takvog i taj je najbolji.Zato spustite loptu i malo pročitajte literaturu malo se ekukujte pa ćete znati razliku izmedju pojedninih proizvodjača kombajna i koji su bolji a koji gori.
 
Anketa je i bila na temu da imate para koji bi ste kombajn kupili.
Tražilo se subjektivno mišljenje forumaša a ne rezultati ispitivanja kontrolne kuće.
Izvinjavam se za upad u temu koju ne poznajem.
 
Postujem sve marke,ali ovo nije apsolutno merodavno,ja npr imam laverdu(nisam ni ucestvovao u anketi) i dok smo gledali koji kombajn da kupimo,gledali smo i klasove i razne druge...samo je laverda bila pocinkovana komplet,znaci bez jedne korozije na sebi...sto opet ne znaci da je ona najbolja,ili da neki drugi jeste... kvalitet danasnjih kombajna na trzistu je jako slican,kako klasa,nju holanda,maseja ili dajc-fara ...e sad sve je stvar ukusa,nekih shvatanja i naravno dobrih ili losih iskustava sa nekim brendom.
 
Gospodine Kostoviću.
ja ne znam da li ste vi do sada kupovali kombajn tipa Leksion, Dominator, New Holland .... većih gabarita i učinka i gde treba da se da malo veća svota novca.Normalno da onda više ne vladaju ti Vaši subjektivni zakoni nego se vodi neko ko malo poznaje kombajne da Vam kaže neke pojedinosti i mane izloženog kombajna pa onda vi odlučite da li je to za Vas ili nije.Znači Od sada nemojte da upadate u temou koju ne poznajete i iznosite pogrešna mišljenja jer mi ovde nismo za slikanje jer razjedinjujemo forum.Hvala na razumevanju.
 
Nazad
Vrh