Massey Ferguson

Juče sam pričao sa majstorom koji ima dosta znanja i on misli da masa negde zeza . On predpostavlja da možda neki relej pravi problem.

Poslušaj Branka .Probaj kako je napisao,ja sam imao sličan problem ali sa žmigavcom a vučati dobija perko štop svetla napon i zatoj e pali Masaje u pitanju 100%
 
Postovani,hteo sam da vidim na forumu da li je neko zainteresovan za prednje kardansko vratilo za MF traktore,hteo bih da prodam,oglasio sam ga i na oglasu,ali mozda ima zainteresovanih i ovde? pozdrav
 
MF3080...majstor mi je rekao da se moze ugraditi na bilo koji MF....skinulo smo ga jer mi zaista nije potreban,prethodni vlasnik ga koristio za rotacionu kosu...kardan se nalazi u Donjoj Trnavi kod majstor Dragana
 
Probaj izvaditi sve sijalice od pozicije ako se to ne dešava onda je masa problem u nekoj od lampi, vračaj jednu po jednu sijalicu dok ne nađeš koja ima lošu masu. Djelomično sličan problem sam imao na jednom Fendtu, kada je bila upaljena pozicija traktor je ostao raditi nakon što se okrene ključ u položaj za gašenje, ugasiš poziciju i traktor se ugasi, zadnja lijeva lampa je imala lošu masu i preko nje je iz nekog razloga dobivao struju i relej za gašenje.
Da li je ova sijalica pravila problem ?Verovatno jeste , posle zamene sa novom te čišćenja kontakta više nema problema.


 
Gde ima da se kupe gumice za metalne cevi oko hidrolike što idu ima i mm i colovnih kad je već otvoren da se promene gumice da ne bi posle samo zbog toga raklapali.
 
Gde ima da se kupe gumice za metalne cevi oko hidrolike što idu ima i mm i colovnih kad je već otvoren da se promene gumice da ne bi posle samo zbog toga raklapali.
Cehid,osrednji kvalitet,a mozes i iz Trstenika naruciti sitijem po tacnim merama...mada na maseju je veci deo colovna mera.Inace original gumice su bezobrazno paprene.
 
Imaju extra pogon i rade po uzorku,ali ja nešto nisam bio oduševljen.Inače sam bio kod njih u firmi i video sve.Možda sam malo zahtevan ali su mi se bolje pokazale neke druge firme.
 
A jel ne može da se poruči garnitura originalnih o-ring gumica?Kod J.D ta garnitura postoji za svaki model i ima svoj kataloški broj a izgleda poput onih Kineskih po vašarima što se nude.
 
Dali bi mogao neko d pogleda u katalogu dimenzije ili kat broj gumica koje se nalaza na ventilima (pr. vuče , blokade , kardana,..) na MF serije 36.. ? Ako nema gumica kao zasebnog dijela, a mislim da nema , koje su dimenzije tih O-ring gumica ? Milsim da su iste na svim serijama 3... , i mislim da su colovne mjere.
 
Nazad
Vrh