Massey Ferguson

zpwd4.jpg
[/IMG]moze ovako. Najprostije
 
Danas me vratili sa tehničkog pregleda zbog jedne ćelave gume,prednje, i zbog svetla za tablice koja su razbijena.Gume naručene,a svetla sam našao ma otpadu od Yuga za 400 din. Isto k'o na massey.
21n49bl.jpg
 
Mislim da je bolje da si napravio okretnu kuku ... Jeste mozda malo skuplje ali je dosta sigurnije...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Hvala ljudi.Ovo je avaks:osmeh: ako ne sačuvam živce,bar ću sačuvati uši i ledja,jbg. ne mož' sve.:osmeh:
Ako je neko voljan, da mi napiše brojeve Donaldson filtera za ovu seriju.Hidraulika,motor,gorivo i vazduh.
Ovi u Mikronu traže brojeve,valda ih mrzi da tipkaju po računaru.
da probam.

Vazduh

motor


Gorivo


Hidraulika


Ovo je za veliki filter ali izgleda da nisu isti za sve serije 3060.



- - - - - - - - - -

Ako treba još nešto ,tu sam .Možda neću moći odmah ali u dogledno vreme ću potražiti.
 
Kiraj hvala na trudu.Ja sam našao druge brojeve i po njima poručio.Možda proizvođači imaju drugačije šifre za iste filtere?Ovo su šifre Donaldsona za MF 3060
Motor-554403
Gorivo 556287
Vazduh(veliki) 771529
Hidraulika(veliki) 502510
 
Poslednja izmena:
Razlika izmedju lokalne prodavnice i Mikrona je oko 500 din. u korist Mikrona,pa sam naručio kod nas.
Cene u Mikronu.
Motor 691 din.
Gorivo 670 din.
Vazduh(veliki) 4660 din.
Vazduh (mali) oko 2000 din.
Hidraulika (veliki) 4390 din.
 
Kiraj hvala na trudu.Ja sam našao druge brojeve i po njima poručio.Možda proizvođači imaju drugačije šifre za iste filtere?Ovo su šifre Donaldsona za MF 3060
Motor-554403
Gorivo 556287
Vazduh(veliki) 771529
Hidraulika(veliki) 502510
Da ovo su šifre od MF ,recimo za vazduh.


 
Imam u ponudi prednji utovarivac sa krokodilka vilama. E sada krokodilka se otvara i zatvara pomocu struje pa vas pitam gde bi trebala da se usteka na struju?

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh