Massey Ferguson

Problem rešen,85l ulja i filteri zamenjeni,sad vise ne pali ni jednu lampu
20161216_134742.jpg
[/url][/IMG]
 
Pozdrav, sta moze biti problem na maseju 3650, dize plug samo pri punom gasu? Neki put se desilo da popusta i dize normalno i onda opet isto samo pri punom gasu dize. Volan radi norlmalno.
 
Kod mene je bilo tako prve godine kad sam uzeo traktor i probao nesto da radim, filter je bio problem.
 
BISON 25 l (jedna kanta) kupljeno kod brace tomic 10450 din (postarina njihova) + filter 6350 din svajcarske proizvodnje jer donaldson ne proizvodi takav tip, kupljeno u MIKRON sirig
 
Poslednja izmena:
Mozda bi isao ovih dana da pogledam nekog maseja 6160, 96 godiste, konkretno ovaj model https://www.polovniautomobili.com/traktori/9362438/massey-ferguson-6160 na cega da obratim paznju, jel ima neko taj model da napise nesto o istom, za motor se ne bojim, ali me malo strah tog menjaca, hidraulike, prednje vuce.... itd... Naravno gledam i ostale modele tog proizvodjaca, mozda odem do Velikih radinaca ima jedan 3095 ili u Jarak 6160 i 3120... Jel ima neka preporuka za neki model od 100 do 120 ks.. Jel neko od forumasa prodaje ili zna nekog... hvala!
 
Mozda bi isao ovih dana da pogledam nekog maseja 6160, 96 godiste, konkretno ovaj model https://www.polovniautomobili.com/traktori/9362438/massey-ferguson-6160 na cega da obratim paznju, jel ima neko taj model da napise nesto o istom, za motor se ne bojim, ali me malo strah tog menjaca, hidraulike, prednje vuce.... itd... Naravno gledam i ostale modele tog proizvodjaca, mozda odem do Velikih radinaca ima jedan 3095 ili u Jarak 6160 i 3120... Jel ima neka preporuka za neki model od 100 do 120 ks.. Jel neko od forumasa prodaje ili zna nekog... hvala!
Brale ja imam 6160 i zadovoljan sam...neka te posavetuje neki iskusan clan...mi ga imamo valjda 3 godine i od ulaganja je bilo u levi retrovizor,ono uvo na poteznici i menanjno ulje i filteri sada nam fali jos donja poteznica ali imamo onu sto se kaci na 2 klina koja radi radnju...traktor od 105ks (kod mene se vodi 115ks u saobracajnoj) sa 6 cilindra i odkida koliko ima snage...gledaj da ima tegove da bi bolje iskoristio prednju vucu.To ti je lutrija i neka ti je sa srecom....
 
Sta mislite o modelu 8240?Planiram posle praznika da pogledam jedan.Prednosti,mane na sta obratiti paznju.Kod mene u kraju ih nema uglavnom ima serija 36xx.
 
Nazad
Vrh