Massey Ferguson

U pravu ste skroz,ali kod mene u kraju i okolini ne postoje majstori ya te tipove traktora uglavnom su to majstori ya Imt i ostale manje traktore..Jel znate nekog dobrog privatnog majstora za te ozbiljnije traktore?
 
Да ли је неко ставио сат за притисак уља на масеју серије 3? Не могу да нађем у теми пост о томе. Поставио бих тај сат и сат температуре,чисто због моје сигурности. Па да чујем искуство или препоруке који сат и где да провучем сајлице.

Послато са Tab2A7-10F
5m1qFKI.jpg
[/URL][/IMG]
yk8nKyl.jpg
[/URL][/IMG] moj ti je savet nesto ovako a radi perfektno provereno jer mi i orginalni sat za temperaturu i lampica za ulje nisu iskljuceni tj radi sve i paru :ppozdrav:
 
Kolege potrebna mi je hitno pomoć. Imam problema na kombajnu Massey Ferguson 7242 Activa, sa elektro-magnetnim ventilom. Ne radi i ne mogu da podignem heder, pokidane su žice. Da li znate gde mogu da nabavim ovaj deo, zvao sam sve žive niko nema niti zna gde da nadjem. Ne znam ni koja je cena otprilike a žetva kreće za par dana! Molim vas za pomoć!:sta::sta::sta:
 
Jes da je ovo tema o traktorima ali ja bi u Masferg agro ili Jugometal Svilajnac koji ima predstavništvo i u Temerinu,ili Austrodiesel u mađarskoj.:ppozdrav:

A imaš i još neke predstavnike za Massey u Mađarskoj npr. IKR i Magtar kft.
 
Jes da je ovo tema o traktorima ali ja bi u Masferg agro ili Jugometal Svilajnac koji ima predstavništvo i u Temerinu,ili Austrodiesel u mađarskoj.:ppozdrav:

A imaš i još neke predstavnike za Massey u Mađarskoj npr. IKR i Magtar kft.
Ja bih dodao i Axial u Madjarskoj koji distribuira i rezervne delove za Agco grupaciju.
 
Koliko novaca koštaju pumpe kod vas ?...

- - - - - - - - - -

Nije kontra navoj samo ako ga je mijenjao neko iz ovlaštenog serevisa teško ga je odšarafit jer oni imaju original alat ja sam morao skinut kučište pa u škripac i tek onda sam uspio..
 
Danas nazovem MasFergAgro da porucim jedan saraf koji pricvrscuje haubu ili bocni lim. Na moje veliko iznenadjenje lik mi kaze da kosta 90e + pdv, ni da ga od zlata liju.
 
Opet jedno pitanje iz koje brzine bolje terati traktor u zimskom oranje dali 1B iz B ili 4S iz D jer otprilike ista ima je brzina kretanja a koji je bolje za menjač? Bolje da pitam nego nešto da zeznem.
 
4d. D je direktna a i ako se njiva ne ore isto po duzini lako prebacis u C ili B, dok bi onako morao da saltas u spore pa onda opet u 4.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Opet jedno pitanje iz koje brzine bolje terati traktor u zimskom oranje dali 1B iz B ili 4S iz D jer otprilike ista ima je brzina kretanja a koji je bolje za menjač? Bolje da pitam nego nešto da zeznem.

Koji zahvat imas kada vuces 1 brzom?!!!najjaca je 3 spora,tj zupcanici su najsiri,dok je druga spora i prva brza najslabija.
 
A zar nije kod tebe 4d oko 11km/h? Mi oremo 3.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh