Massey Ferguson

Pozdrav kolege, imam problem sa kocinicama na MF265. Na tractor data pise da su to suhi kocioni diskovi diferencijala.. Koci ko mutav, malo dijete moze da pritisne kocinicu i koci odmah. Eh sada to i jeste problem, nemam bas fino kocenje s njima, skoro pa nikako, cvrče-vrište kada kocim malo jace, a kako koce to je non stop. Znaci ne mozes ko covjek zakociti njezno, odmah koci tako da mozes kroz sajbu da izletis.. Na trubama ima samo vijak kojima se steluju (desna-lijeva), kako sam primijetio samo dobijam na visini papucice, odnosno na mjestu gdje najbolje hvata kocinica.. Jel neko zna sta se tu mijenja da se dotjeraju kocinice da njeznije koce i da prestanu da proizvode taj zvuk???
 
evo malo i ja da se pohvalim, Massey Ferguson 8250 PowerControl,ko je u prolazu nek navrne na jedno! :osmeh::ppozdrav:
wsFGtHv.jpg
[/URL][/IMG]
VMHNfQo.jpg
[/URL][/IMG]
5J8YV06.jpg
[/URL][/IMG]
 
Menjaci su ti otprilike isti kao i na vecoj braci pa sam zakljuci koliko moze da kosta neka popravka. U traktore sa 0 na kraju idu motori starije generacije, kao na 577 (A4. 236 i T4.236) a na traktore sa 5 na kraju idu motori 1004 koji se vrlo malo razlikuju u odnosu na starije. Njihovo odrzavanje je prilicno jeftino i pouzdani su motori.
 
A razlika izmedju Data i Auto tronic ?
To sam video foru,pre su samo kvasili gume,a sad ih proteraju i kroz prasinu gazni sloj da lepse izgleda.
 
Menjaci su ti otprilike isti kao i na vecoj braci pa sam zakljuci koliko moze da kosta neka popravka. U traktore sa 0 na kraju idu motori starije generacije, kao na 577 (A4. 236 i T4.236) a na traktore sa 5 na kraju idu motori 1004 koji se vrlo malo razlikuju u odnosu na starije. Njihovo odrzavanje je prilicno jeftino i pouzdani su motori.

Svi se zale na menjace na Masejima, da li je moguce da su sve serije tako lose, sta najcesce crkava na njima?
 
Има и тога, да су их терали лоши људи, али их и прати лош глас за те мењаче, не без разлога...Поготово ако трактор стигне из јебене француске, то су невиђене циганштине...сваки трактор је прошао код њих одређе нстепен тортуре е у тој тортури се најлошије нажалост показао масеј.....
 
Има и тога, да су их терали лоши људи, али их и прати лош глас за те мењаче, не без разлога...Поготово ако трактор стигне из јебене француске, то су невиђене циганштине...сваки трактор је прошао код њих одређе нстепен тортуре е у тој тортури се најлошије нажалост показао масеј.....
Sva sreca pa ih mi mazimo
 
Па аз разлику од тих француза који терају до краја док нешто не црке и поред упозорења да нешто не ваља, а причам из мог искуства са хидро пумпом, ми толке будалетине нисмо (бар могу да кажем у моје име), а аз тебе не знам како радиш и шта радиш са истим и то је твој проблем не мој....
 
Nazad
Vrh