Massey Ferguson

Javio mi se problem na maseyu kad stoji na suncu nestanu brojke koji pokazuju brzinu kretanja i brzinu kardana, sve ostalo funkcioniše bez problema. Šta može biti ili gde tražiti kvar jer ja sumnjam u kontakte od displeja jer posle kad stoji u ladovini u šupi posle pokazuje normalno.
 
Ugreje se displej previse. Kad stoji traktor na suncu stavi nesto preko displeja.


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
To je normalna pojava sa lcd. Kod mene se to desava na datatroniku kad je bas bas toplo, on ima podesavanje kontrasta dok na instrument tabli mislim da se ne moze podesavati.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
To je normalna pojava sa lcd. Kod mene se to desava na datatroniku kad je bas bas toplo, on ima podesavanje kontrasta dok na instrument tabli mislim da se ne moze podesavati.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Tako je,retko na datatroniku hoce kao da malo izblede cifre ...cim klima radi par minuta vrati se u normalu.
 
Probao da malo ugarim i potrošnja je oko 8,5l po jutru na nekih 15-17cm dubine ali je zemlja dosta ugažena i košeno je posle kiša pa dosta podiže grudve pa odustali bolje da prskamo.
 
Massey 35 kupljen, sređen, ugrađen hidraulični razdelnik i danas pušten u rad sa Zanon tarupom od 1.6 m.
20160714_194225.jpg
20160714_194328.jpg
20160714_171728.jpg
20160714_171440.jpg
 
Zamena hidraulične pumpe na MF 6180 ,mnogo slika.



Molim nekoga da napiše poruku ,kako bih moga da postavim još slika.
 
Na komšiinom MF 6180 ,otkazao senzor pritiska 17 bari.Stari tip ampule se više ne proizvodi ,pa je stavio novi tip.
Ovo je stari tip





a ovo je novi tip
 
Nemoj samo reci da ste zamijenili pumpu zbog senzora, ili je i ona bila gotova za mijenjanje?
 
Pumpa je bila gotova .Lampica upozorenja u kabini(od ovog senzora) se počela paliti u veče pre menjanja pumpe.Čekalo se da stgne senzor,zato nije odma zamenjen.
 
Nazad
Vrh