Massey Ferguson

Dešava mi se, tj kolegi na Massey 3070 ne radi power, pregledali elektroventil. On neispravan , stavili drugi ispravan i on prebaci (probali dok je vani, radi ) ali traktor kao da čak uspori kad prebacim power. Šta mu može biti?
 
Možda je glupo što pitam , ali da nije nešto kontra ? Mislim da nije to kad je brži uredno a kad se stisne uspori ga kao normalno ? Ako me razumiješ . Recimo najbolje se vidi u 4. brzoj jel ima normalnu maksimalnu brzinu u bilo kom položaju dugmeta ili ne ?
 
Slazem se za Uzice da su najbolji, kolega je za svoj traktor nosio kod njih, odlicno odradjeno.. Imam prijatelja koji drzi auto servis, i kaze svaku turbinu koju je poslao na reparaciju u Uzice nije bilo nikakvih problema..
 
Sutra moram da ih zovem, odjednom samo bum i krenuo da gubi snagu... ugasim ga odmah,izadjem a ono eto baksuza.. a nije trosio ulje...
 
Ako Zeravica radi turbine,mislim da su 100% pouzdani.Za pumpe su EXTRA.

Izvikani jesu,ali Provereno najbolji nisu...nama su cak tri pumpe lose odradili-dok na jednom totalno promasili paljenje,i pritom me ubedjivali da je to nemoguce-rasturio sam ceo motor,sve perfektno,zatim odneo pumpu kod lokalnog bosiste,i covek je odradio(popravio zeravicinu gresku)i pumpa radi ko sat.kasnije nam se izvinjavali,ali nikakvu naknadu ili satisfakciju za izgubljenih nedelju dana u radionici nismo dobili.
 
Jedno pitanje,juce sam isao drugaru da donesem sejac kukuruzni,presao nekih 30km sa njim i kad sam stao ipod traktora ulje kaplje.Kapljalo je na zvonu ispod kabine na onu rupicu,kad sam spustio sejac i ugasio traktor onda je manje kapljalo.Traktor je mf 690 sa multipower-om?
 
Jedno pitanje,juce sam isao drugaru da donesem sejac kukuruzni,presao nekih 30km sa njim i kad sam stao ipod traktora ulje kaplje.Kapljalo je na zvonu ispod kabine na onu rupicu,kad sam spustio sejac i ugasio traktor onda je manje kapljalo.Traktor je mf 690 sa multipower-om?

Losi ti semerinzi na spojnickoj ali nevredi njih menjati ako su ti lose karike na toj spojnickoj
 
Parkirani posle setve. Cekamo prskanje.
20160417_134504-ec0ce1.jpg
 
Nazad
Vrh