Massey Ferguson

A priznaj da je kao casa? Ako mislimo na 390t kod Ivana iz male plane..covek ima vrh masine iz svajcerske ,a dobar traktor i tamo kosta.

Послато са Tab2A7-10F
 
A priznaj da je kao casa? Ako mislimo na 390t kod Ivana iz male plane..covek ima vrh masine iz svajcerske ,a dobar traktor i tamo kosta.

Послато са Tab2A7-10F
Tacno je..I taj covek i taj traktor.Sad kad si mi reko setio sam se da sam od njega kupio pneum.sejalicu i cetvorobrazni plug.Traktor je lep ali mi se cini da mu motor ne radi kako treba...nekako kao da secka na sitno dok radi... Ali na oko kao bobonica xD
 
Iz koje je brzine je bolje za menjač 1 brza i A-B ili 4 spora i C-D svi su od 8-10km/h interesuje me za spremanje a i za ostalo?

Atila sta god da radis uvek ti je bolje da ides manjom brzinom na D nego vecom na A B ili C , zato sto kada radis na D zaobilazis Dinasift - ides direktnom brzinom i cuvas Dinasift za zlu netrebalo kada drugcije nemoze. Nadam se da sam dobro objasnio.:ppozdrav:
 
Hahahaha
Pa kod dobrih traktora nema muke evo ja sam danas kupio i zavrnuo 2 imbus srafa (br 12) koji drze cilindar iz kog izazi klip koji gura spone (valjda se razumemo) zato sto su tu bili obicni okasti srafovi i jedan je ispao pre neki dan u transportu ....Jeste da nije neki poso al ajde kad vec pitas....
 
Ma i meni traktor stao na kisi pa malo popalio sve lampice na tabli nista vise ako me razumes

- - - - - - - - - -

sala mala

- - - - - - - - - -

ali posto sam apsolvirao instalaciju na mom traktoru od nedelje ga kupusam i i nove kablove stavljam gde mogu dzekove sam nabavio jos samo volje i strpljenja da se to uradi
 
Sto bi nekada davno napisao jedan"opasno uvazen"clan foruma...slike sa danasnjeg terena:
ncifyt.jpg
 
e bokte kompenzator nije mogao biti stari napunjen cini mise sa azotom 7bara

- - - - - - - - - -

nikako da provalim kako slike da metem na sayt da vidis kave ja gluposti imam

- - - - - - - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=0yFt-ZGeeWQ
 
Bome sam i ja danas skino sic i rastavio ga u komade, trebace novi delova ili novi sic a malo je (pre)skup.

Screenshot_2016-03-26-16-05-04_zpsfmppis50.png
 
Neka je sa srecom. Vozio sam se u ovakvom i gledo ga kako radi. Prava masina. Mercedes u poljoprivredi. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh